Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pohřešují se krásná moderátorky Lucie Borhyová a sexy sportovní redaktor Michal Hrdlička. Že oni budou někde spolu...

Zamilovaní Borhyová a Hrdlička: Víme, kam zmizeli!

Michal Hrdlička a Lucie Borhyová
zdroj: TV Nova Michal Hrdlička a Lucie Borhyová
aktualizováno 13.07.2013, 00:00 | 13.07.2013, 00:00 | doma.cz/em

Pohřešují se krásná moderátorky Lucie Borhyová a sexy sportovní redaktor Michal Hrdlička. Že oni budou někde spolu...

Už delší dobu se ví, že půvabná blondýnka Lucie Borhyová a přitažlivý sportovní redaktor Michal Hrdlička tvoří pár. Seznámili se v zaměstnání, a tam se láska nedá dlouho utajit. Byli svými kolegy přistiženi, jak si dlouze hledí do očí, jak na sebe zasněně pohlížejí... a pravda vyšla najevo. Oběma zamilovaným se ulevilo, že už není třeba nic skrývat.

 

PSALI JSME:

 

Míša Maurerová: Proč se rozvedla a vydělává na tepláky a svačiny?

Recept na krásu a štíhlou linii podle moderátorky Petry Svobody

 

Michal Hrdlička a Lucie Borhyová
(Foto: TV Nova)

 

Teď spolu spokojeně odjeli na dovolenou. Co nám k tomu Lucie řekla? "Právě odjíždíme s rodinou do Maďarska. Jedeme s Lucasem, Michalem, rodiči, bráchou a partou
známých, kterou máme už od dob, kdy jsem byla malá. Program naplánoval hodinu po hodině táta, bude to pro nás všechny takové překvapení. Budeme mít co dělat, abychom všechno zvládali. Rozhodně absolvujeme návštěvy známých, kterých tam moji rodiče mají poměrně dost, ochutnávku vín ve sklípcích a zajedeme si i do lázní," prozradila šťastná moderátorka.

 

PSALI JSME:

 

Ivana Jirešová: V Ordinaci prožila peklo, prázdniny má božské!

ULICE: Vzrušující prázdniny půvabné Patricie Solaříkové

 

Michal Hrdlička a Lucie Borhyová - 2
(Foto: TV Nova)

 

Tím ovšem nabitý program ještě zdaleka nekončí: "Dále se podíváme do Slovenského ráje, kde budeme podnikat několikakilometrové túry. Čeká nás zkrátka aktivní a hodně akční dovolená. Já ji ale vedle ležení na pláži v Chorvatsku, odkud jsme se právě vrátili, potřebuju. Pro malého máme krosnu na záda, ve čtyřech a půl letech ale Lucas váží dvacet kilo, tak se docela pronese. Ale zvládneme to," ujišťuje Lucie Borhyová.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Lucie Borhyová: Můj nový přítel je prostě báječný!

"Sporťák" Michal Hrdlička: Měl jsem tušení, že Lucka v TýTý zvítězí!

 

Lucie Borhyová a Michal Hrdlička
(Foto: TV Nova / Lenka Hatašová)

 

Právě synek Lucas je nadšený mimo jiné i tím, že je máminčin přítel právě sportovní redaktor. "To je pravda, to je snové povolání pro kluky, většinou buď chtějí být profesionálními sportovci, nebo alespoň sportovními komentátory, takže i malého Lucase baví, když třeba komentuju," potvrdil nám Michal Hrdlička. "Dokonce byl už se mnou i v dabérně, zkoušel si nasadit sluchátka," popsal Michal, jak tráví s Lucčiným Lucasem čas. Klouček musí být nadšený!

 

PSALI JSME:

 

Sabina Křováková: Když nebudu bojovat, zapomenete na mě! ROZHOVOR

 

A nadšený je i Michal. Barvitě nám popsal, co všechno na Lucii obdivuje: "Obdivuju její osobnost celkově, je to silná, charakterní žena. Obdivuji na ní to, jak se stará o syna, jak dokáže skloubit spoustu věcí dohromady. Má neuvěřitelné množství energie. Jsem sice mladší než ona, ale v tomhle jí v žádném případě nestačím, protože ona stíhá starat se o domácnost, vařit, precizně se starat o dítě a do toho je ještě obrovskou televizní hvězdou. Klobouk dolů před ní," říká Michal Hrdlička.

 

Lucie Borhyová a Michal Hrdlička
(Foto: TV Nova / Lenka Hatašová)

 
54 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře