Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Na slavnostním večírku prestižního magazínu o úspěšných lidech Best of nám poskytl exkluzivní rozhovor pohledný herec s ostře řezanými rysy - Zdeněk Podhůrský.

Zdeněk Podhůrský: Mám hodně žen a hodně dětí

Vložit video na:

aktualizováno 18.06.2012, 00:00 | 18.06.2012, 00:00 | doma.cz/em

Na slavnostním večírku prestižního magazínu o úspěšných lidech Best of nám poskytl exkluzivní rozhovor pohledný herec s ostře řezanými rysy - Zdeněk Podhůrský.

Sympatický a bezvadně oblečený herec Zdeněk Podhůrský vypadá mladě, rok narození 1959 byste mu rozhodně nehádali. Na večírku magazínu Best of o úspěšných lidech ochotně souhlasil s rozhovorem a byl velice vtipný.

 

V prostředí luxusní restaurace Zlatý had mu to slušelo, bylo na první pohled dobře patrné, že se jedná o lva salonů, na němž ženské oko spočine se zalíbením.

 

Zdeněk Podhůrský
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Samozřejmě že jsme se ho neopomněli zeptat, jaké vlastnosti by měla mít žena jeho snů. "Ono se to mění postupem věku," přemýšlel herec.

 

"Měla by být hodně uklízivá, aby byl doma pořádek, měla by umět dobře vařit, výborně se starat o děti, chodit super sexy oblečená jako pořádná samice a sexbomba a měla by se mnou dobře pařit v restauracích a barech, to by bylo úplně úžasný."

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Hvězda Ulice Tereza Bebarová porodila holčičku

Miss Kuchařová miluje svíčkovou a buřty. A je štíhlá!

Lucie Vondráčková: Sexy jako nikdy dřív!

 

Poté však Zdeněk Podhůrský se smíchem připustil, že takovou dámu vlastně ještě nepotkal. "Ale je bezvadný, že člověk může pořád hledat, že si říkáte, jednou to přijít musí. Teď už upřednostňuju klasické vlastnosti, upřímnost, rovnost, pravdomluvnost. Takovou přítelkyni mám teď doma, " pochlubil se. Zlomené srdce měl mockrát, naštěstí se to pak v jeho případě zahojí a jede se dál...

 

Zdeněk Podhůrský s přítelkyní Ilonou a dcerou Marií
S přítelkyní a dcerou. (Foto: Korzo)

 

Co se týká léta, bude spíše pracovní, herec připravuje velký charitativní projekt. Na dovolenou se pojede až v srpnu na týden: "Je to složité, dětí je hodně, partnerek je hodně. Jezdíme pravidelně na čundr, vezmeme stany, spacáky, naložíme to do auta a vyrazíme směr jih..."

 

Zdeněk Podhůrský
(Foto: Korzo)

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře