Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Velkou diskuzi rozpoutala na facebooku Doma.cz otázka, zda naši čtenáři a diváci litují Ivetu Bartošovou nebo si myslí, že za zpackaný život si může sama.

Život Ivety Bartošové ZNIČILI CHLAPI! Zastávají se čtenářky!

Iveta Bartošová
zdroj: isifa.com Iveta Bartošová
aktualizováno 12.07.2013, 12:19 | 12.07.2013, 10:52 | ddoma.cz/man

Velkou diskuzi rozpoutala na facebooku Doma.cz otázka, zda naši čtenáři a diváci litují Ivetu Bartošovou nebo si myslí, že za zpackaný život si může sama.

Velká část si myslí, že život jí zničili chlapi. Mnohem menší skupina trvá na to, že každý je svého štěstí strůjce. Například Marie Pospíchalová se stejně jako většina žen v diskuzi nešťastné zpěvačky zastává: „Ten parazit ji udržoval v neustálém bezvědomí - kupoval jí chlast, cpal do ní prášky a pomluvy a všechny skandály ho asi živily. Kam ji ten zmetek chce dostat? Asi zbavit svéprávnosti, a pak se starat o její majetek. Dobře to má zesumírované!“

 

Naopak čtenář Zdenda Baloun říká: Každý má svobodu rozhodování. Ale taky má za své činy odpovědnost, a nese si důsledky svých rozhodnutí.

 

Zdeněk Macura, Iveta Bartošová a Rychtář Josef
(Foto: isifa.com)

 

Volání o pomoc!
Také další žena Pavla Holíková si myslí, že Iveta potřebuje pomoc: „Škoda, že ji nepomůže lékař, alkoholik je nemocný! Najde se někdo hodný, kdo jí pomůže? Je mi ji líto a ještě více syna Artura!“

 

Zuzana Mejstříková si zase domnívá, že kdysi populární zpěvačka to určitě takto nechtěla. „Je v těžké zkoušce. Pod vlivem alkoholu není člověk soudný a sama se z toho dostat rozhodně nemůže. Je pod obrovským tlakem, který je určitě těžké ustát. Chlapi kolem ní jsou bohužel také zoufalci, kteří sami potřebují pomoc. Není mi jedno, co se s tou holkou děje, a přála bych jí, aby v sobě našla sílu se vzchopit.“

 

Iveta Bartošová a Artur
(Foto: isifa.com)

 

Podobný názor má Ewa Křesadlová – Libertinová, Bartošovou podle sice ničí chlast, ale hlavně chlapy. Martina Burdová si ale myslí: „Žádný chlast, žádní chlapi, ničí jen ona sama sebe!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Rychtářovo sbohem Ivetě: Podívejte na VIDEO, co jí v plavkách píše do písku!

BREAKING NEWS: Bartošová se našla, v Itálii to vře! Zasahuje Rychtář i policie!

 

Iveta je citlivá, prostě to nezvládla
Věra Holcmanová se nad osudem padlé zpěvačky zamyslela opravdu od podlahy. „Já jsem přesvědčená, že to začíná vždy nevinně. Iveta je a byla citlivý člověk a hlavně ne moc průbojná. Asi každý neúspěch a tak dále řešila sklenkou. Člověk si ani neuvědomuje, ale ani nepřipouští, že se pomalu stává závislým na alkoholu. Také se na ní určitě podepsal každý rozchod s partnerem.“

 

Iveta Bartošová
(Foto: Korzo)

 

Pokud se podle ní Iveta nebude léčit, tak jí každý její další partner bude Ivetu mít jako loutku a není mu co závidět. Není nic snadného žít s alkoholikem. „Hlavně je mi Ivety líto. Krásná žena, veliké nadání jak hudební, tak herecké a takhle vše utopí alkoholem,“ pokračuje čtenářka.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Kauza Bartošová: Proč začala pít a co vede k alkoholismu stále více žen?

Macura říká Bartošové Králíček Bobeček. Jak se doma oslovujete vy?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vadí nám, když piješ?

 

Velmi smutný podle ní musí být syn Artur. „Vždyť nemá být na co hrdý a je to jeho matka. Měl by jí to někdo vysvětlit, protože se obávám, že dopadne velmi špatně. Nemá už dostatek sebevědomí a sama to nezvládne. Postupně se přidají zdravotní potíže a bude pozdě něco řešit,“ domnívá se Věra Holcmanová.

 

Ilona Lébrová je v komentáři ještě ostřejší: „Ať se hlavně vykašle na ty debily, to oni jí tak zničili!

 

Iveta Bartošová
(Foto: Korzo)

 

Do boje!
Psychologové se shodují, že právě nespokojenost s vlastním životem, stejně jako neschopnost vyrovnat se s životními zvraty, pády nebo i stresem je nejčastější příčinou alkoholismu. A ženský alkoholismus je zřejmě ještě smutnější než ten mužský. Neprobíhá totiž za hurónského křiku nad šestým pivem, ale končí v slzách, s rozmazaným make-upem a vínem politým stolem.

 

Je třeba vůbec litovat toho, kdo se nevyrovnal s tím, že si pro něj nepřijel princ na bílém koni? Spíš je třeba obdivovat ty, které to - byť díky léčbě závislosti na alkoholu - zvládly.

 

Co si myslíte vy?


 

 
53 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

blankafranek 08:51 30.08.2013
Iveta by se mela zbavit Rychtare,ten nema kde bydlet tak ji zneuziva.Zacal ji delat manazera a prodava jeji osobnost mediim.Kolik bere % za svoji ,,praci''? Iveto,proboha ,vzpamatujte se !!!!! Delate ze sebe tu nejvetsi blbku,kdyz neustale Rychtare branite a ten vas chce znicit.Je totiz sam nemocný,jinak by totiz nechodil kontrolovat svoji EX.Snazi se na vas hodit vinu za svuj rozvod a to se mu dari.Iveto osvobodte se od toho parazita,je to jedina moznost jak ven z toho marastu.Drzim vam palce a preji jen dobre lidi kolem vas.Myslete na Artura a nedelejte mu ostudu,pokud ho mate opravdu rada.
jana 22:26 05.08.2013
Iveta asi už ví,že je na tom hodně špatně,psychicky i fyzicky a tak potřebuje někoho kdo se o ni bude starat a Rychtář ji namluvil že to bude jedině on..poslouchá ho,protože neví kudy kam,je vlastně úplně ztracená..Ale bohužel neví že tudy cesta nevede a že dopadne ještě hůř..proč ji nepomůže rodina?možná že to Iveta nechce...tak si to myslím já..
Petr 00:22 02.08.2013
Poznal jsem ji někdy v roce 2002. Za tu krátkou dobu jsem ji poznal dost a od te doby si o ni myslim své.
avokasalv 20:59 30.07.2013
Souhlasím s Míšou, je to v genech, přeji ,aby se ještě pokusila zachránit.Je jí škoda.
Anne 21:13 29.07.2013
Jedna jediná osoba v ČR si dovolila umístit pí. Bartošovou z JIPKY do BOHNIC paní primářka (co vyváděla pí. Bartošová na JIPCE se nikdy nedozvíme - lékařské tajemství).... Je to moc správné a ONA by měla být hrdinkou celé kauzy BARTOŠOVÁ IVETA. Rychtáře by měl vyšetřit psyiatr!!!!
Přeji ji ať to vydrží a zbaví se pana Rychtáře!!!! Hezký večer. Anne
Aleš 21:49 27.07.2013
Milá paní Heleno, velice se omlouvám, já jsem své invektivy myslel na názory předtím vypsané, od zjevně podivně smýšlejících zaslepených "paluškářek" a ne moc chytrých dam. Vás neopčítám, máte názor zdravý a reálný. Dříve jsem Bartošovou litoval také, ale od jejího tzv. únosu p. Třískou (kterého mmch znám) a dalších pokračujících excesů jsem ji litovat přestal. Její nehorázné lži mě až rozčilovaly, nechápal jsem, že jí to někdo "baští" - do očí bijící výmysly zlé manipulantky a notorky. A nesnášet jsem ji začal jednak když po odebrání syna jí bylo naprosto fuk, co se děje. Ani to ji neprobralo.. tahala si domů nabíječe, pila, nepracovala, kdo jí nelichotil, byl zlý a poflusala jeje. Když ožralá jak dělo přísahala na syna, že nepije, měl jsem chuť ji zabít a přál jsem jí, aby se uchlastala co nejdříve. A jelikož je stále víc zlá a bezcitná a bezohledná, přeju jí to stále víc,. Kdyby zítra byly titulky, že je po ní, řeknu si :"Konečně! Booží mlýny stále melou!" Lituji lidi nemocné, ty, kteří přišli o své blízké, ale to jsem asi psal... ne tuhle zlou děvku, co roztáhla hnáty každému, kdo jí pochleboval a podal flašku kořaly. Jsem moc rád, že i dáma krásného věku má zdravý názor a vidí realitu, nehraje si na Samaritánku a nedělá andělíčka. :-) Moc mě to potěšilo. Čekal jsem nadávky, jaký jsem bezcitný parchant. CO je potom Bartošová, která vyměnila syna i mámu a rodinu za flašku? Hezký večer přeju.
Helena 16:51 27.07.2013
Aleš 19:40 26.07.2013

Aleši až po přidání mého názoru jsem se dostala k přečtení tvého názoru ze včerejška...
S tím souhlasím na sto procent, není jediné slovo, kterým bych oponovala. Napsal si přesně to, co si hodně dlouho myslím. Jenže na takováto "fora" jsem byla líná to sepsat. Nechci nikoho milé dámy urazit, ale...jste normální?????
Dobře si přečtěte co píše Aleš a věřte, ze jen to je čistá pravda a zdravý úsudek-na rozdíl od vašich:-(
Helena 16:40 27.07.2013
Aleš 11:00 27.07.2013
Teda urazil si mně:-) Je mi šedesát, ale můj názor je naprosto stejný jako tvůj..!
Navíc si pamatuji..Ona Blíva byla závislák vždycky na každém od počátků..Nedokázala sama nic. Byla krásná, zpěvná,ale psychicky chorá.
Proto nevěřím, že přestane chlastat a fetovat. To dokáže pouze člověk,který má vůli a není psychouš..Má poruchy osobnosti už od mládí-I.B..
Protože znám víc podobných lidí kolem sebe/naštěstí ne v rodině/, vidím jak lžou stejně. Je to jako přes kopírák..
Proberte se lidičky, co pořád dokola svádíte na kriminálníka, nebo někoho předtím..Ona chlastá sama.! Celá léta. Předtím je fetovala..Stále si myslí, že je princezna:-) A rodina jí pomáhat nemůže. nato není zákon a vůle. Od ní raději utíkat.
Tereza 12:38 27.07.2013
Ano,zničili jí chlapy,protože byla na každém psychicky závislá,chlapy to vycítili, a dělali si z ní co chtěli,podkopávali ji sebevědomí tím,žebyla úspěšná,
zřejmě taky asi chtěla,aby ji denně chlap hýčkal a věnoval se jí 24 hodin denně,ale to chlapy dělaj jen pár týdnů,život je hold tvrdá realita,chlap musí také pracovat a né držet se jen za ručičky po plážích,a tak jediná šance pro Ivetu je pořádná dlouhodobá léčba, a zpřízněná duše maminky,sestry a blízké rodiny.A Rychtář to je rozpolcená osobnost.Pryč od ní.Ten s ní udělal naprostou trosku.Když vidím jaká to byla nádherná ženská ,přeji jí aby se vyléčila a zase jednou byla ta kočka Iveta Bartošová
Pavel 11:57 27.07.2013
Je to ožralá a přiblá kráva která si nic jiného nezaslouží
1 2 3 4 5 6