Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Na obrazovky televize Nova se už brzy vrátí show Tvoje tvář má známý hlas. I ve třetí řadě se divákům představí osm zbrusu nových soutěžících s úžasnými proměnami.

Známe další dva soutěžící nové Tváře!

Tvoje tvář má známý hlas - nové postavy
zdroj: TN.cz Tvoje tvář má známý hlas - nové postavy
aktualizováno 11.01.2017, 15:28 | 11.01.2017, 15:28 | Krajský úřad Zlínského kraje

Na obrazovky televize Nova se už brzy vrátí show Tvoje tvář má známý hlas. I ve třetí řadě se divákům představí osm zbrusu nových soutěžících s úžasnými proměnami.

Kromě Adély Gondíkové a Aleše Hámy se každý týden budete moct těšit i na Marthu Issovou a Milana Peroutku.

 

Martha Issová je jednou z předních českých hereček a k účasti v show Tvoje tvář má známý hlas ji tak trochu přemluvil její partner. "Nikdy bych do ničeho takového nešla. Můj partner David mi říkal: 'A proč ne? Vždyť je to přesně to, co děláš. Pořád někoho předvádíš, zpíváš, tancuješ doma.‘ A tím mi nasadil brouka do hlavy. Tak jsem si začala představovat, že by to mohlo být možné," prozradila Martha Issová.

 

 

Tvoje tvář má známý hlas - Martha Issová
(Foto: TV Nova)

 

Herec a muzikant Milan Peroutka se na účast v show moc těší, ale jako každý má i obavy. "Říkal jsem si, že člověk doma od stolu nepozná, jestli mu to půjde. Takže se těším, je to pro mě veliká výzva. A samozřejmě se budu úplně nejvíc snažit, abych byl dobrý zpěvák, zpěvačka nebo kapela," říká Milan Peroutka.

 

 

Tvoje tvář má známý hlas - Milan Peroutka
(Foto: TV Nova)

 

Třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas startuje už brzy na obrazovkách televize Nova!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře