Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Představujeme známé ženy - budoucí maminky. Která vám připadá nejkrásnější?

Zvolte Miss těhulku. Která maminka vyhraje?

Těhotné celebrity
zdroj: isifa.com Těhotné celebrity
aktualizováno 01.03.2013, 16:22 | 01.03.2013, 16:20 | doma.cz/em

Představujeme známé ženy - budoucí maminky. Která vám připadá nejkrásnější?

V poslední době jsme se dověděli několik překvapujících radostných novinek. Například rosnička televize Nova Radka Kocurová konečně přiznala, že je těhotná. Její radost je o to větší, že nedávno o miminko přišla. Budoucí tatínek, fotbalista Tomáš Rosický, září štěstím. Také modelka a moderátorka Radka se netají tím, že se jí splnil sen. S Tomášem chodí už deset let - a tak už měli na miminko už opravdu ten pravý čas...

 

Tomáš Rosický a Radka Kocurová
Tomáš Rosický a Radka Kocurová (Foto: TN.cz)

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

"Tatínkova holčička" Berenika Kohoutová: Při milostných scénách se musím opít

VELKÝ ČESKÝ BABYBOOM! Slavných miminek přibývá

Inna Puhajková o seznámení s Jágrem a zástupech ctitelů

 

Také zpěvačka Marta Jandová o miminko usilovala dlouho - a už se bála, že marně. Biologické hodiny neúprosně tikaly a v poslední době již bezmála bily na poplach. A tak udělala zpěvačka velice lstivou věc: "sbalila" gynekologa. Byl ženatý, ale už se rozvedl - a miminko je na cestě. Blahopřejeme!

 

Marta Jandová - 9
Marta Jandová a její gynekolog

 

 

Anketa
Zvolte Miss těhulku:
838 hlasů
Radka Kocurová
1885 hlasů
Marta Jandová
53 hlasů
Ornella Štiková
57 hlasů
Anna Geislerová
39 hlasů
Eva Herzigová
Hlasovalo 3042 lidí
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zuzana Norisová tajně porodila! Matkou dcery Júlie je už týden

Andrea Verešová s dětmi na horách: To je ale krásná maminka

 

Podívejte na těhotnou Ornellu Štikovou, milenku Josefa Kokty:

 

Fotogalerie

1 / 11 Otevřít fotogalerii

 

Další šťastnou maminkou je poněkud výstřední Ornella Štiková, kterou zná celý národ. Je to mladičká milenka Josefa Kokty, s radostí rozbila jeho manželství s moderátorkou Gábinou Partyšovou. Výstřední nastávající maminka si svou podivnou pozici tak trochu nechtěné milenky vysloveně vychutnává, nejspíš je ráda v centru pozornosti.

 

Ornella Štiková a Josef Kokta
Ornella Štiková a Josef Kokta (Foto: Isifa / Facebook)

 

Nějakou dobu Ornella s Koktou nemluvila a ten se podle všeho snažil zachránit manželství, nyní vše nasvědčuje tomu, že Ornella dosáhne svého a Kokta jí bude zobat z ruky. Možná že ho nakonec i dotlačí k oltáři...

 

Tatiana Vilhelmová
Tatiana Vilhelmová (Foto: isifa.com)

 

Dalším tak trochu "vypečeným" těhotenstvím je nastávající mateřství herečky Tatiany Vilhelmové, která už porodila dva chlapečky někdejšímu manželovi Pavlu Čechákovi. Teď ale žije s idolem žen Vojtou Dykem a miminko, které čeká, je právě Dykovo.

 

Táňa je v osmém měsíci, za Dyka se zatím neprovdala. Také její bývalý manžel Čechák se má čile k světu a randí se zpěvačkou a herečkou Berenikou Kohoutovou, kterou znáte ze seriálu Ulice či z televizní inscenace Tatínkova holčička.

 

Anna Geislerová s manželem
Anna Geislerová s manželem (Foto: isifa.com)

 

Velké kamarádky a herečky Vihelmová - Geislerová mají i podobné osudy. Obě se před lety provdaly, porodily manželům dvě děti a nyní obě - což je tak trochu neuvěřitelné - čekají miminko s novými milenci. Milencem Geislerové měl být miliardář Martinem Shenarem - avšak pozor! V poslední době byla herečka objektivy fotoaparátů zachycena pěkně v okolí domova s manželem, divadelním režisérem Zdeňkem Janáčkem, s nímž vychovává dceru Stellu Ginger (5) a syna Bruna Fidelia (8). Každý románek jednou omrzí - že by se nevěrnice pokorně vrátila k rodinnému krbu? A co její údajné těhotenství?

 

Eva Herzigová
Eva Herzigová (Foto: isifa.com)

 

Také topmodelka Eva Herzigová je v radostném očekávání. Je v šestém měsíci těhotenství, miminko čeká s manželem, italským miliardářem Gregoriem Marsiajem, se kterým  vychovává dva syny George (5) a Philipa (1,5).  Podle všeho se jedná o akt útěchy - manžel byl Evě nevěrný přímo v Praze (a ještě ho s cizí dívkou vyfotografovali!) - a nakonec mu bylo zjevně odpuštěno.

 

Eva Herzigová s Gregoriom Marsiajem
Eva Herzigová s Gregoriom Marsiajem (Foto: isifa.com)

 
48 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

lily 19:54 10.03.2013
Marta je NEJ! :)
Nika 14:21 07.03.2013
Ornella je ubohá, to ví každej a Gábina oproti ní byla kus. To je všechno jedno...žádný miminko který je právě v bříšku si rodiče nevybírá :( takže všem ( miminkům ) přeji jen to nejlepší do života a hlavně hodně zraví ! I prckovi té ubohé Ornelly :/ bohužel nemůže za svou nevydařenou mámu ......
Kajka 10:56 02.03.2013
Ornellu bych vyškrtla, není to celebrita. Pokud se do toho nepočítá spát s vdaným.
Ostatní si mi líbí všechny, vždyť každá ženská co čeká je kus. :-)
Sally 23:53 01.03.2013
Vsechny mamci jsou hezke...krasnejsi a neznejsi budou s uzlickem stesti....preji vsem maminkam krasne zdrave miminko ...a mamcam rozum,silu,a zdravi ...to ostatni se vyresi!!!:-))))macinka
marie 23:21 01.03.2013
já myslím ,že všechny nastavajici maminky jsou hezké ne ,když nosi dítě pod srdičkem. No ,ale že někdo rozbije rodinu to neni nic dobrého. To je můj názor.
Jířa 21:26 01.03.2013
Dejte pokoj s Ornelou,kam se člověk koukne,všude jen ta ..... Prý celebrita,čím si to zasloužila? Gábina je super kočka,té nesahá ani po kotníky. Pryč s Ornelou!!!!
inka 21:25 01.03.2013
dejte pokoj s Ornellou,kdo na ni má koukat,co je vůbec zač?
Michal 20:06 01.03.2013
Dejte už pokoj s tou šílenou Ornellou. Kokta je blb, tak ať si to užije. Ona ale nesahá Gábině ani po malíček od nohy
Lenka Hrabáková 19:36 01.03.2013
Nechci nic říkat, ale Marta Jandová vypadá mladší než Ornelka. Proč pořád o ní píšete? Kdo jí znal před rokem? Ten Kokta je blb. Takovou měl hezkou ženskou a teď má tuhle. Kopie mámy. Ta vypadá jak bordelmamá.
Pitris 18:06 01.03.2013
Určitě ne ta flandra ornela, proč s ní pořád opruzňujete.
1 2