Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Také se vaše sociální sítě zaplnily krásnými adventními věnci a svícny? V posledním týdnu jako by se strhla hotová designérská soutěž a přehlídka umu vašich kamarádek – tvořilek. I tohle je jeden z nich. Nepřipadá vám moc k chlubení? Možná nevypad...

Co je to za „škaredý“ adventní svícen? Jeho příběh vás dojme

Adventní svícen
zdroj: facebook.com Adventní svícen
aktualizováno 07.12.2017, 00:00 | 07.12.2017, 00:00 | / Doma.cz/trm

Také se vaše sociální sítě zaplnily krásnými adventními věnci a svícny? V posledním týdnu jako by se strhla hotová designérská soutěž a přehlídka umu vašich kamarádek – tvořilek. I tohle je jeden z nich. Nepřipadá vám moc k chlubení? Možná nevypadá nejdokonaleji, ale jeho příběh je rozhodně úžasný.

Letos bude ten náš adventní svícen tak trochu nedokonalý, no a co!? :-) Když jsem ty "křivulky" viděla se krčit v koutě úplně ve spodním regálu, inspirovalo mě to k tomu, že od dnešního dne, kdykoliv budu mít možnost, si vyberu méně dokonalou variantu... Protože to přeci neznamená, že by nám nepřinesla stejný podíl radosti či užitku... Prostě se jen nepovedla jako ty ostatní a to ji naopak dělá výjimečnou!“ napsala Míša B. ke svému nákupu křivých svíček.

 

Křivé svíčky
(Foto: facebook.com)

 

Když se pak pochlubila hotovým svícnem, své kamarády určitě na facebooku pobavila, ale i donutila k zamyšlení.

 

Adventní svícen
(Foto: facebook.com)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vánoční dekorace: Roztomilé stromečky z papíru FOTONÁVOD
DIY: Jednoduchá vánoční dekorace ze sklenic
35 působivých svícnů, které rozzáří váš stůl GALERIE
DIY: Jak vyrobit úžasné sněhuláky z ponožky?


Neměl by být předvánoční čas právě o tom? Možná že v honbě za dokonalými dárky, nejúžasnějším cukrovím a nejnaklizenější domácností zapomínáme na pravou podstatu adventního času a Vánoc. Právě teď je ten pravý čas udělat něco i pro ty, kdo nemají tolik štěstí a blahobytu, jako my. A dát šanci i věcem, které nenesou na první pohled nálepku úžasnosti. Nejsou to právě vzpomínky na s láskou vlastnoručně vyrobené, i když na pohled ne vždy dokonalé dárky, nebo na malinko připálené cukroví, které jste pekly s dětmi, tím, co se vám při slově Vánoce vybaví jako první?

 

Nepodléhejte v adventním čase jen konzumu, soutěživosti a snaze mít krásnější a dokonalejší Vánoce než ostatní. Naučte se těšit i z maličkostí. A hlavně nezapomínejte brát život s nadhledem a humorem.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře