Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přemýšlíte, jak originálně oživit obývací pokoj nebo ložnici a nechce se vám utrácet za drahé designové tapety? S jednoduchým trikem zvládnete proměnu úplně sami.

Jak oživit interiér? Potřebujete jen pásku a budou se dít věci

Interiérový design - 2
zdroj: Dale Alcock Homes Interiérový design - 2
aktualizováno 01.06.2019, 00:01 | 01.06.2019, 00:01 | doma.cz

Přemýšlíte, jak originálně oživit obývací pokoj nebo ložnici a nechce se vám utrácet za drahé designové tapety? S jednoduchým trikem zvládnete proměnu úplně sami.

Zajímavé tapety nebo designové prvky na jedné ze stěn místnosti dodá moderní šmrnc. Chcete-li se spolehnout na vlastní síly, nemusíte mít obavy, i když nemáte mimořádné výtvarné nadání. Interiérové designérky Rachel Maree a Sarah Jane Mossop vás naučí jednoduchý trik, který promění místnost na počkání.

 

Nejprve zvolenou zeď důkladně očistěte pomocí smetáčku. Pak naneste podkladovou barvu podle vaší volby, zařízení interiéru i funkce místnosti. Může být například stejná jako ostatní stěn. Nechte důkladně uschnout.


Nyní budete potřebovat dvě až tři další barvy, které se vám líbí, hezky spolu ladí a do interiéru se hodí. Kromě nich budete ještě potřebovat lepicí pásku na zeď.

 

Interiérový design - 1
(Foto: Dale Alcock Homes)


Nalepte pásku na stěnu do libovolných tvarů a vzorů. Pásku lepte precizně, ať pod ní nevznikají bublinky a ať dobře sedí, aby se pod ní nedostala barva.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Panelákový byt: Jak mu dát moderní šmrnc
Jak připravit svůj domov na LÉTO? Zajímavé doplňky a inspirace pro každou domácnost!
Feng Shui - pravidla pro společenské místnosti


Nyní jednotlivé tvary vybarvujte zvolenými barvami. Pozor, ať barva nestéká a nemíchá se.


Až vše dobře zaschne, opatrně pásku sejměte. Nevadí, když nebudou linie všude dokonale rovné, v abstraktním vzoru se to ztratí.

 

Interiérový design - 3
(Foto: Dale Alcock Homes)

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

dana94 22:19 24.08.2019
To my jsme interiér našeho bytu měli už tak fádní, že jsme si na jeho revitalizaci rovnou najali http://www.pwinterier.cz/ Musím říct, že to byl rozhodně dobrý krok, protože nám vytvořili opravdu krásné bydlení s moderními prvky interiru, díky kterým se teď v bytě cítíme opravdu skvěle.