Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Průzkumy posledních let dokazují, že Češi stále více touží po vlastní zahradě. Ta se může stát dokonalou zónou, ale vyžaduje pravidelnou péči a mnohdy i zásah odborníka. Mezinárodní veletrh zahradní architektury, zeleně, nábytku, zahradní a komuná...

O zahradě sní stále více Čechů, jak ji zdokonalit?

Na zahrádce
zdroj: Getty Images Na zahrádce
aktualizováno 17.03.2019, 10:21 | 17.03.2019, 10:21 | doma.cz

Průzkumy posledních let dokazují, že Češi stále více touží po vlastní zahradě. Ta se může stát dokonalou zónou, ale vyžaduje pravidelnou péči a mnohdy i zásah odborníka. Mezinárodní veletrh zahradní architektury, zeleně, nábytku, zahradní a komunální techniky FOR GARDEN nabízí návštěvníkům novinky a trendy, širokou nabídku produktů a nejvíce odborníků na jednom místě. Jak učinit zahradu dokonalou? Zjistíte ve dnech 21. až 24. března v PVA EXPO PRAHA.

Až dvě třetiny Čechů podle odborníků touží po vlastní zahradě nebo po životě v blízkosti přírody. A ti, co už ji vlastní a hodlají zvelebovat, mnohdy potřebují pravidelný zásah nebo rady odborníků. Mezinárodní veletrh zahradní architektury, zeleně, nábytku, zahradní a komunální techniky FOR GARDEN přinese komplexní nabídku všeho, co k dokonalé zahradě patří.


Inspirovat se bude možné nejen prověřenými produkty tradičních firem, ale také novinkami z oboru zahradního nábytku přes stavební materiály, podlahové krytiny nebo sortiment pro budování teras a venkovních kuchyní, až po zavlažovací systémy nebo technologie pro biobazény a jezírka. Chybět nebude ani nabídka potřebného nářadí a zahradní techniky.
 

Novinku přináší na veletrh například společnost Fasády & Terasy, která představí systém Buzon BRS pro pokládku velkoformátové dlažby, jehož podstatou je pokládka dlažby na hliníkové profily. ASKO nábytek zase přiveze do Letňan nové typy dětských domků nebo zahradního nábytku a zájemce nadchne jistě i unikátní houpací lehátko od této společnosti.
 

Zahrada
(Foto: Veletrh For Habitat)

 

Na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA se mohou návštěvníci poradit, inspirovat nebo nakoupit také u dalších renomovaných firem. Těšit se mohou také letos na expozice společností CIME, DITON – BETON BROŽ, WPC – WOODPLASTIC, Politus, DEK a mnoha dalších.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vyrobte si originální bylinkovou zahradu: Vejde se na balkon i okenní parapet
Děti a zahrada – vytvořte jim vlastní koutek!
Bylinková spirála – nový fenomén českých zahrádkářů


Připravená je i rozsáhlá nabídka určená pro majitele volnočasových center, hotelů a hotelových komplexů, lázeňská centra a především města a obce.


V rámci čtyřdenního doprovodného floristického programu se uskuteční 22. března již tradiční soutěž zahradnických škol Otvírání jara, která podporuje zahradnické a floristické řemeslo. Talentovaní studenti budou o vítězství bojovat již počtvrté.


Více informací o veletrhu a jeho programu najdete na www.for-garden.cz.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Láďa 21:46 30.04.2019
No, jestli můžu mít jeden tip, tak pokud o vlastní zahradě uvažujete, tak určitě nezapomínejte na nákup toho správného nářadí pro zahradu. To se dá sehnat třeba tady: https://www.naradinazahradu.cz/ Dělat všechno ručně totiž může být pěkná otrava a právě s tím nářadí skvěle pomáhá.