Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jedna ženská vedle druhé a většinou dokonce lídryně. Tak vypadají kandidátky Babišova ANO do komunálních a senátních voleb.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Babiš: „Přivádíme skvělé ženy, bez referenda!“

Babišovy ženy - 8
Babišovy ženy - 8
aktualizováno 01.01.1970, 01:00 | 02.10.2014, 17:13 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Jedna ženská vedle druhé a většinou dokonce lídryně. Tak vypadají kandidátky Babišova ANO do komunálních a senátních voleb.

„Nepotřebujeme na to referendum jako Socani. Naše ženy vypadají skvěle, něco ve své profesi dokázaly a teď se rozhodly, být užitečné i v politice,“ říká Babiš.


Média se předhánějí v tom, která kandidátka je nejkrásnější a ANO logicky často boduje. V Praze na primátorku kandiduje Adriana Krnáčová a záda jí kryje křehká Eliška Kaplická. Obě ale tvrdí, že rozhodně nepřišly do politiky nafotit kalendář s lechtivými fotkami. „Praha je plná podivných zakázek. Má dluh 11 miliard korun a většinu z nich vysáli kmotři. Vezmu si ochranku, dám to tam do pořádku a ukážu na ty, co za to nesou odpovědnost,“ prohlašuje Krnáčová.

Babišovy ženy - 7

To Kaplická si dala jiný cíl. Udělat z Prahy kulturní metropoli, jako je Vídeň, Berlín nebo Paříž. „Ale k tomu budeme potřebovat peníze. Třeba ty, které nepotečou na účty někam na Kypr, jak to v Praze bylo zvykem,“ prohlašuje vdova po slavném architektovi.

Babišovy ženy - 4


I na v pražských obvodech ale kandidují krásné a zkušené dámy. Třeba taková Praha 8. „U nás jsou největším problémem herny. Ty tady nechceme,“ říká maminka slavné moderátorky Lucky Borhyové Alena.

Babišovy ženy - 2


Senát, to je v podání ANO v podstatě dámský klub. Pražské kvarteto si dokonce říká „Babišovy ženy“. Baudyšová, Adámková, Dušková a Janáčková - všechny celý život pomáhaly lidem, buď jako lékařky nebo v různých nadacích. „Jsou to úžasné dámy. Nepolitičky. Odbornice. Takové senát potřebuje,“ říká jejich šéf Babiš.

Babišovy ženy - 1

„Nezklameme ho. A když nám lidé dají důvěru, budeme v senátu vidět. Ato nejen proto, že jsme ženy,“ reaguje stomatoložka Dušková, kterou čekají jako jedinou volby na Praze 10 už následující víkend.

 

 

 
1 hlasů
Vaše hodnocení