Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Žijeme v překrásné zemi plné čisté a nedotčené přírody, která je zdrojem kvalitních surovin. Neslevujte ze svých nároků na kvalitu, nakupujte srdcem a zvolte lahodnou smetanovou chuť Čerstvého mléka Kunín od vybraných českých farmářů, kteří díky r...

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Čerstvé mléko od českých stračen

Kunín
zdroj: oficiální zdroj Kunín
aktualizováno 19.01.2015, 10:43 | 19.01.2015, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Žijeme v překrásné zemi plné čisté a nedotčené přírody, která je zdrojem kvalitních surovin. Neslevujte ze svých nároků na kvalitu, nakupujte srdcem a zvolte lahodnou smetanovou chuť Čerstvého mléka Kunín od vybraných českých farmářů, kteří díky respektu k tradičním hodnotám a postupům a láskyplné péči přinášejí ty nejpoctivější výrobky.

Mlékárna Kunín představuje poctivé polotučné Čerstvé mléko s 1,5 % tuku v praktickém litrovém balení. Jeho výjimečná chuť a vůně je dosažena díky pečlivému výběru farem. Ty dodávají mléko nejvyšší kvality a nacházejí se v čisté přírodě horských oblastí vhodných pro chov dobytka, jako jsou například Beskydy, CHKO Poodří nebo Hostýnské a Vizovické vrchy.

Čerstvé mléko prochází šetrnou pasterizací, a tak si uchová nejen většinu vitamínů a minerálních látek, ale především plnou chuť. Čerstvé mléko Kunín je balené v neprůhledných kartónových obalech Tetra Top, které zajišťují lepší ochranu proti světlu. Díky tomu je mléko schopno si udržet vysokou kvalitu a nutriční hodnotu až do konce své trvanlivosti. Navíc je lépe a na delší dobu zachován přirozený obsah vitamínů.

Kunín Čerstvé mléko 1l je v prodeji v běžných sítích hyper a super  marketů za doporučenou cenu 23,90 Kč.

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře