Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Patříte mezi ženy, které často obměňují krémy, aby si na ně pleť nezvykla? Tak to je na čase změnit!

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Čím déle, tím lépe - revoluce v omlazení pleti

loreal
zdroj: oficiální zdroj loreal
aktualizováno 02.10.2017, 00:00 | 02.10.2017, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Patříte mezi ženy, které často obměňují krémy, aby si na ně pleť nezvykla? Tak to je na čase změnit!

Pokud se vám už také stalo, že jste objevila krém nebo jiný produkt k péči o pleť, který vám naprosto vyhovoval svými účinky, ale po určité době jste ho raději přestala používat a koupila si nový, nejste sama. Patříte k většině žen, které si myslí že pleťový krém po dlouhodobém pravidelném používání přestává fungovat. Dobrá zpráva je, že nyní můžete ušetřit nejen čas, který věnujete každých pár měsíců výběru vhodného produktu k péči o pleť, ale také peníze, které byste investovala do řady pečujících pleťových přípravků, o kterých byste brzy zjistila, že vám nevyhovují. Vyzkoušejte nový denní krém na omlazení pleti Revitalift Laser X3 od L´Oréal Paris.

loreal
(Foto: oficiální zdroj)


Celá řada kompletní péče o pleť je inspirována výsledky, které doposud přinášel pouze laserový lékařský zákrok. Nová formule denního krému Revitalift Laser X3 obsahuje dvakrát více adenosinu, který je hlavní stavební jednotkou DNA a prokazatelně působí proti tvorbě vrásek, a dále také pro-xylane, molekulu účinnou v boji proti stárnutí pleti odvozenou od přírodního cukru, xylózy. Díky svému jedinečnému složení působí aktivně proti jednotlivým znakům stárnutí a to tak, že napomáhá redukci vrásek, navrácení objemu pokožce a zmenšuje póry. Textura produktů řady Revitalift Laser X3 je velmi příjemná, jelikož je založena na jemnosti a hedvábnosti, díky čemuž na pleti působí svěže a snadno se nanáší.

loreal
(Foto: oficiální zdroj)


Klinická studie provedená nezávislými dermatology, která testovala dlouhodobé účinky nového denního krému Revitalift Laser X3 u 97 žen s různými druhy pleti prokázala inovativní výsledky. U testovaných žen došlo ke snížení příznaků stárnutí, a to o 3 roky za pouhé dva měsíce a o celých 7 let při pravidelném používání krému po dobu 6 měsíců. Na základě klinického hodnocení bylo zjištěno, že čím déle používají ženy krém Revitalift Laser X3, tím více je jejich pleť omlazená a pozorují výraznou redukci vrásek, navrácení pevnosti, pružnosti a objemu pleti a sjednocení jejího tónu. Vy se tak již nemusíte bát snížených účinků při dlouhodobém pravidelném používání jednoho krému, právě naopak, čím déle, tím lépe!

Více informací o produktech naleznete zde.

 

 
1 hlasů
Vaše hodnocení