Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásný hotel Golfi v Poděbradech, jehož historie sahá do období první republiky, najdete nedaleko romantické poděbradské kolonády na břehu řeky Labe.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Dokonalá relaxace mysli i těla v Poděbradech? Užijte si luxusu v komorním hotelu Golfi***superior

Hotel Golfi
zdroj: oficiální zdroj Hotel Golfi
aktualizováno 25.09.2017, 00:00 | 25.09.2017, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Krásný hotel Golfi v Poděbradech, jehož historie sahá do období první republiky, najdete nedaleko romantické poděbradské kolonády na břehu řeky Labe.

Díky své poloze je velmi oblíben hosty, kteří touží nejen navštívit krásné město, ale chtějí se také nechat hýčkat wellness procedurami, skvělým jídlem a krásným prostředím.

Hotel Golfi
(Foto: oficiální zdroj)


Hotel nabízí celou řadu pobytových balíčků, které jsou zaměřeny především na dámskou klientelu, páry, ale i celé rodiny. Ženám na míru je ušitý balíček Kleopatřin víkend, který obsahuje masáž, kosmetické procedury, parní box a osvěžující welcome drink. Páry pak mohou relaxovat při pobytu Alona spa - víkendovém rituálu, který je zbaví stresu všedních dní a přinese tolik kýžený odpočinek. Více o pestré škále pobytových nabídek hotelu Golfi se dozvíte ZDE.

Hotel Golfi
(Foto: oficiální zdroj)


Pokud si toužíte odpočinout od stresu a hodit za hlavu starosti všedních dnů, ideálním místem je letní terasa hotelu Golfi, kde můžete posnídat, poobědvat, anebo si vychutnat večeři v příjemné restauraci. Hotel je totiž vyhlášen nejen prvotřídní kuchyní, ale i jedinečnou atmosférou, díky které se mnoho hostů rádo a pravidelně vrací.

A dobrá zpráva pro sportovce! Máte rádi beach volleyball, láká vás paddle boarding? Zhruba 500 metrů od hotelu najdete oblíbené jezero, kde je možné všechny tyto aktivity vyzkoušet. Hotel Golfi je oblíbený také mezi cyklisty kvůli ideální poloze na cyklostezce.

Hotel Golfi
(Foto: oficiální zdroj)


Co najdete v okolí?
Centrum města Poděbrady je od hotelu vzdálené zhruba 250 metrů. V docházkové vzdálenosti se nachází i poděbradský zámek a romantická kolonáda lemovaná řadou příjemných restaurací a kaváren, 500 metrů od hotelu je vzdálené golfové hřiště.

O zábavu je v Poděbradech dobře postaráno. V nejbližším okolí se totiž koná celá řada společenských a sportovních akcí! Běžet dobrou věc je možné vždy v květnu každým rokem v rámci sportovně charitativní akce Run for help, k tradiční mezinárodní akci patř léta pořádaná Poděbradská padesátka. Na své si přijdou i milovníci kultury. Zatímco Karlovarský festival ve stejnojmenném městě otevírá prázdninovou sezónu, Soundtrack, třídenní mezinárodní festival filmové hudby a multimédií v srpnu prázdniny naopak symbolicky ukončuje.

Hotel Golfi
(Foto: oficiální zdroj)


Zavítejte do útulného hotelu Golfi, který vás uchvátí jedinečnou a rodinnou atmosférou, skvělou kuchyní, nepřebernými možnostmi relaxace, ale také personálem, který se postará o to, aby byl váš pobyt zcela bez chybičky.
 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení