Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Náš život není spojený nutně jenom s radostnými událostmi. Může být plný i situací, které se negativně podepisují na rozpočtu, nebo na našem psychickém stavu. Jaké jsou ty nejčastější a jak je eliminovat?

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Eliminujte problémy, které se mohou ve vašem životě objevit. Jak?

Seocentrum s.r.o.
zdroj: shutterstock.com Seocentrum s.r.o.
aktualizováno 04.04.2016, 00:00 | 04.04.2016, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Náš život není spojený nutně jenom s radostnými událostmi. Může být plný i situací, které se negativně podepisují na rozpočtu, nebo na našem psychickém stavu. Jaké jsou ty nejčastější a jak je eliminovat?

Chraňte své věci

Je jasné, že když investujeme peníze do různých věcí, logicky chceme, aby nám co možná nejdéle vydržely. Jak na to? Důležité je se o ně náležitě starat. S tím spočívá hlavně pravidelná údržba, která se může týkat nábytku, spotřebičů, nebo elektroniky. Dobré je vědět, že jejich odolnost můžeme také zlepšit. Jak? Třeba tvrzené sklo na displej mobilu je ideální možností, jak eliminovat vznik případných prasklin, stejně jako škrábanců. Navíc jeho pořizovací cena je skutečně minimální.

Cestujete autem? Připravte se na rizikové situace

Řidičský průkaz má dnes téměř každý. To ale neznamená, že by byla konkrétní osoba pravidelným řidičem. Je mnoho lidí, kteří za volantem třeba i několik měsíců, nebo let neseděli. Jste ve stejné situaci a aktuálně vás povinnost pravidelného řízení čeká? Nespoléhejte na náhody. Je mnohem lepší volbou zlepšit své schopnosti. K tomu stačí absolvovat kurz v autoškole Feki, kde pod dohledem zkušeného instruktora vyjedete do provozu. Nejenom, že nad vámi drží ochrannou ruku, ale poradí vám, na co si dát pozor. Stejně tak vás upozorní na to, co děláte špatně. Mezi časté prohřešky patří:

• Minimální využívání zpětných zrcátek.
• Překračování povolené rychlosti.
• Minimální snaha o předvídavost.

Neutrácejte více, než musíte

Dalšími negativy, které se mohou během našeho života objevit, jsou ty, které souvisí s většími výdaji. Často za zboží i služby platíme více, než je opravdu nutné. Pokud vám internet není cizí, lze nejlevnější zboží najít třeba na různých porovnávačích. Totéž platí i o službách. Výjimkou nemusí být ani cestování, kdy se lze letadlem podívat do řady evropských měst dokonce i za pár stovek. S tím souvisí i možnost parkovat na letišti v Praze. To může být finančně dostupné, pokud zvolíte správné parkoviště a své parkovací místo si rezervujete ještě doma, ideálně online.

Dávejte si pozor na svou bezpečnost

Vracíte se z práce pozdě sama? A místa, kterými chodíte, nejsou ta nejbezpečnější? Potom je dobré myslet také na svou bezpečnost. Jak na to? Může pomoci nejenom základní výcvik sebeobrany, ale i ochranné pomůcky. Každá žena dnes nosí prostorné kabelky, ve kterých je určitě místo třeba na pepřový sprej. Ten je ideální volbou, jak se případnému útočníkovi ubránit a jak mít i dostatek času na zavolání pomoci.

Když hrozí faux pas…

Co dodat na závěr? Že existuje ještě jeden problém, který souvisí s nesprávným krokem v našem životě. Jde faux pax. K tomu dojde ve chvíli, kdy porušíme všeobecně přijímaná pravidla. To se obvykle stává v souvislosti s oblečením. Proto pamatujte, že potisk na Vaše trička může být ideální volbou ve chvíli, kdy hledáte oblečení na sport, na doma, na párty, nebo neformální oslavu s vašimi přáteli. Na významnější události rozhodně nejsou tím pravým. Tím si buďte jisti.
 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře