Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pejskovo chodítko Fisher Price Smart Stages přináší najednou dva zábavné způsoby hry pro vaše dětičky!

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

FP PEJSKOVO CHODÍTKO Smart Stages™

Mattel
zdroj: oficiální zdroj Mattel
aktualizováno 21.03.2016, 00:00 | 21.03.2016, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Pejskovo chodítko Fisher Price Smart Stages přináší najednou dva zábavné způsoby hry pro vaše dětičky!

Díky režimu tlačení a chození se motor chodítka Smart Stages™ nastartuje. V prvním módu děti chodítko tlačí před sebou, za což jsou odměněny zábavnými zvuky, jednoduchými říkankami, zpíváním písniček a naučí se i základní barvy, tvary, písmenka, čísla a další. Na projížďku s sebou mohou vzít také roztomilého pejska, který se houpe ze strany na stranu. Váš malý průzkumník je díky této skvělé hračce ihned zapojen do akce a nucen k pohybu. V momentě kdy se dítě naučí chodit, můžete chodítko přepnout do druhého režimu a přidat k němu rukojeť. Houpací efekty, zvuky smíchu, hudba a povzbuzující věty způsobí, že dítě začne chodit ještě rychleji. Když děti zmáčknou jedno ze tří velkých svítících tlačítek v přední části hračky, začnou se přehrávat písničky, abeceda nebo číslice. Sledujte, jak se váš malý nezbeda nevědomky rozvíjí za “volantem“ Pejskova chodítka.

Mattel
(Foto: oficiální zdroj)


Fisher-Price™ Pejskovo chodítko Smart Stages™ představuje zábavnou formu učení dětí novým dovednostem. Každé dítě se rozvíjí svým vlastním tempem a díky jedinečné technologii této hračky můžete režim přizpůsobit rychlosti vývoje toho vašeho. Najdete zde celou řadu písniček, říkanek a zvuků ve třech různých úrovních, které se přepínají jedním stisknutím tlačítka.

Cena: 799,- CZK/ 29,99€
Věk 6-36m

 
4 hlasů
Vaše hodnocení