Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vlastnit spolehlivou firmu, která vždy a včas dodá zboží zákazníkovi, a zároveň mít dost času na sebe své záliby, to je sen mnoha lidí.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Jak dokonale zvládnout firmu a být spokojený v soukromí

Seocentrum s.r.o.
zdroj: Thinkstockphotos Seocentrum s.r.o.
aktualizováno 24.09.2016, 00:00 | 24.09.2016, 00:00 | Tisková zpráva
Reklamní sdělení

Vlastnit spolehlivou firmu, která vždy a včas dodá zboží zákazníkovi, a zároveň mít dost času na sebe své záliby, to je sen mnoha lidí.

Jestliže podnikáte a potřebujete pravidelně dopravovat zboží z jednoho místa na druhé, nejspíše vám přibývají vrásky na čele z toho, aby se vaše zboží dostalo včas a v pořádku k zákazníkům.

Zapomeňte na problémy s dopravou zboží

Problémy související s dopravou zboží prostě nesmí nabourávat každodenní harmonogram práce vaší firmy. Proto je mezinárodní přeprava zásilek velice důležitá. Posíláte-li zásilky pravidelně, potřebujete, aby včas dorazily ke svému adresátovi. Cílem musí být přesné a flexibilní načasování dodávky, to je priorita. Jaké možnosti existují?

• K dispozici je jak vnitrostátní, tak i mezinárodní přeprava
• Je možné přepravovat nejenom po silnicích, ale letecky nebo po moři,
• Lze přepravovat nebezpečné zásilky systémem ADR nebo zásilky nadrozměrné
• V rámci celé Evropy je možná expresní přeprava zásilek
• Nejde jenom o vlastní přepravu, ale i logistiku a skladování
• Zásilky je možné připojistit

Nedostatky v dopravě nesmím být brzdou vašeho podnikání. Jde proto i o poradenství a hledání nejvhodnějšího řešení v dopravě.

Překvapte přátele vtipným dárkem

Ovšem nejenom prací živ je člověk, jak říká jedno české přísloví. Samozřejmě je nutné, aby váš byznys běžel jako hodinky, ale musíte si hledat i pozitivní stránky života. Po náročném pracovní dni plném schůzek je třeba dopřát si odpočinek a vypnout hlavu. Výborně se to může podařit při posezení s přáteli. Může jít třeba o oslavu narozenin či svátku. V takovém případě se vám budou hodit různé tipy na dárky. Ideální je, pokud má oslavenec smysl pro humor. Potom mu můžete dát vtipné smaltované cedule s textem. Jejich potisk se vypaluje za vysokých teplot. Proto máte jistotu, že vydrží dlouhá léta.

Vykouzlete si bělostný úsměv

Ať už jste moderní muž či žena, jste-li hodně vytížený v podnikatelské oblasti či jako zaměstnanec, určitě se stýkáte denně se spoustou lidí. Dobře vypadat je pro vás samozřejmostí. Proto je velmi důležité mít bělostný úsměv. Většina z vás se ale sotva může pochlubit dokonalým chrupem od přírody. Chcete-li docílit bílé barvy, objednejte si bělící pásky. V čem vám budou přínosem?

• Můžete si vybělit zuby sami doma, stačí jenom pásky pravidelně používat podle návodu.
• Ušetříte spoustu peněz za bělení zubů u lékaře, které bývá finančně nákladné.
• Látky obsažené v bělicích páskách jsou stejné jako ty, které se používají při bělení v zubařské ordinaci, takže se nemusíte ničeho bát.

Jak si zpestřit intimní chvíle?

Dokonalý úsměv, perfektně fungující firma, od které zákazník vždy dostane přesně to, co chce i příjemná zábava v kruhu blízkých lidí, chybí vám ke štěstí ještě něco? Ale ano, jistě. Chvilky s partnerem a chcete-li samozřejmě i sex. Ten si můžete zpestřit. Dámy, pokud je zrovna váš partner na služební cestě, určitě oceníte šikovné vibrátory. Umožňují třeba nastavení vibrací na různé stupně podle chuti uživatelky. Ostatně s vibrátorem si můžete vyhrát, i pokud je partner po vašem boku. Milostné chvíle se díky němu dají velmi příjemně zpestřit. Pořídit si můžete třeba i dvojitého milence, návlek na penis, který zároveň přinese zábavu muži i ženě. Nebojte se hledat a dát průchod sexuální fantazii.

Adrenalin pro správné muže

Pokud pánové zatouží si ve volných chvílích po pracovní době trochu nadzvednout adrenalin a láká je třeba lov, mohou si pořídit lovecký lístek a dát legálně průchod své vášni. Na čekané jim udělají společnost oblíbené puškohledy, díky kterým neminou svůj cíl. Radost z trofeje nic nenahradí.

 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře