Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zapomeňte na fešného humanoida, ale také univerzálního pomocníka, který zvládne vysát i vytřít. Řekneme vám, jak správně kombinovat dva robotické pomocníky a dosáhnout dokonalé čistoty bez námahy.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Jak to dělají profíci aneb tajemství dokonalého úklidu

irobot
zdroj: oficiální zdroj irobot
aktualizováno 25.11.2013, 00:00 | 25.11.2013, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Zapomeňte na fešného humanoida, ale také univerzálního pomocníka, který zvládne vysát i vytřít. Řekneme vám, jak správně kombinovat dva robotické pomocníky a dosáhnout dokonalé čistoty bez námahy.

Přístroj „vše v jednom“ nemůže nikdy dosahovat kapacity ani výkonnosti přístroje specializovaného. Do jednoho prostoru totiž musíte vměstnat 2x tolik součástek a to omezuje místo na samotný obsah. I proto vítězí spíše kombinace pračka plus sušička než pračka a sušička v jednom. A vítězství specialistů hlásí i další kategorie domácí elektroniky. Vezměte si takovou kávu.


Máme rychlovarné konvice, ale vedle nich stojí na kuchyňských linkách drahé přístroje na výrobu espressa a dokonce i kapslové kávovary. Jejich funkčnost se z velké části překrývá, přesto každý z nich používáme jinak. Espressovač sice dokáže naplnit hrnek horkou vodou, do kterého následně můžeme vložit pytlík s čajem, ale komu se chce čekat, než tam mašina natlačí 2 deci vody?


irobot
(Foto: oficiální zdroj)


Roomba jako robotický standard

Představte si robotický vysavač iRobot Roomba. Od svého uvedení na trh v roce 2002 nasbíral do dnešního dne více než 10 milionů prodaných kusů napříč světem a prošel několika generačními obměnami.

Zákaznická spokojenost například na portálu Heureka dosahuje téměř 90 % a spolehlivost bez několika desetin téměř 99 %. Také čeští zákazníci postupně přicházejí na to, že Roomba není technologická hračka ani módní výstřelek, ale praktický pomocník na úrovni pračky, sušičky nebo mikrovlnné trouby – jen daleko chytřejší a samostatnější.


irobot
(Foto: oficiální zdroj)iRobot Braava místo mopu

Ale co vytírání? Řekněme, že Roomba právě vysála předsíň, což díky protilehlým kartáčům a dostatečnému výkonu udělala kvalitně. Stále však zbývá zbavit podlahu různých šmouh a stop od bot či pacek našich miláčků. A přesně v tento moment nastupuje iRobot Braava. Robotický mop Braava vznikl v reakci na požadavky zákazníků napříč světem.

Robotický mop iRobot Braava navazuje na Roombu přesně tam, kde ona končí. Z podlahy zmizely hrubé nečistoty, nastal čas všechno vytřít. A tohle Braava dokáže dokonale, což potvrzují nezávislé testy. Kombinace utěrky z mikrovlákna, nádržky na čistící roztok systému PRO-CLEAN, která udržuje utěrku neustále vlhkou a inteligentní navigace NorthStar, umí doslova zázraky. Braava efektivně vytře celou plochu a zanechá za sebou nablýskanou podlahu.


irobot
(Foto: oficiální zdroj)Přesně tahle slova vypadávají z náročných technických žurnalistů. Nablýskaná podlaha, rozumíte? Braava přitom nevydává během vytírání žádný zvuk, takže může pracovat i v noci, zatímco spíte nebo sledujete televizi. Robotický vysavač iRobot Roomba a robotický mop iRobot Braava tvoří dokonalý tým, který vás zbaví nepříjemných starostí spojených s úklidem.


Až se vám budou zdát dva roboti na jednu domácnost moc, vzpomeňte si na pračku a sušičku nebo tablet a počítač.

 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře