Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jste spokojené se svou postavou? Naprostá většina žen právě teď rázně kroutí hlavou: „Ne, mohlo by to tedy být o dost lepší!” A mají pravdu. Vaše postava může vypadat lépe. Mnohem lépe. Stačí jen, když sáhnete po správných kalhotkách. Poradíme vám...

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Jaké spodní prádlo vám vykouzlí sexy postavu?

Bellinda
zdroj: oficiální zdroj Bellinda
aktualizováno 02.03.2017, 00:00 | 02.03.2017, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Jste spokojené se svou postavou? Naprostá většina žen právě teď rázně kroutí hlavou: „Ne, mohlo by to tedy být o dost lepší!” A mají pravdu. Vaše postava může vypadat lépe. Mnohem lépe. Stačí jen, když sáhnete po správných kalhotkách. Poradíme vám, jak na to.

Sbohem špíčky

Nemusíte patřit zrovna mezi baculky, aby vám občas ze spodního prádla vykoukl nějaký ten faldík. Co za to může? Špatná velikost. Kalhotky zařízlé do těla by udělaly michellinku snad i z Twiggy. Tento problém vyřešíte rychle a rázně. Vezměte si k ruce krejčovský metr a změřte si obvod boků. Každý kvalitní e-shop se spodním prádlem by na svých stránkách měl mít tabulku, která vám pomůže se ve velikostech zorientovat. Podívejte se například na stránky Bellindy.

Nohy jako modelka 

Trápí vás krátké nohy a silnější stehna? Velkým obloukem se vyhněte nohavičkovým kalhotkám. Ty nohy opticky ještě zkracují a stehna rozšiřují. Vaší postavě úžasně zalichotí pěkně vykrojené kalhotky. Záleží pouze na vás, zda upřednostníte tanga nebo klasický střih. Obě varianty vám krásně protáhnou nohy. Uvidíte.

Sexy zadeček

Chystáte se na večírek a lámete si hlavu se spodním prádlem. Chcete vypadat neodolatelně. To je jasné. Právě proto existují dva druhy kalhotek, které vám vytvoří perfektní zadek. Které to jsou? Brazilky (vykrojené v půlce zadečku) a tanga. Otázka teď je, zda vás večer čeká nějaké milostné dobrodružství. Pokud ano, a váš zadeček nemá úplně ideální proporce, vezměte si na sebe raději brazilky. Na nahém těle vypadají lépe. V případě, že se žádné svlékání konat nebude, sáhněte po tangách. Ta jsou ve správné velikosti i pod těsnými šaty téměř neviditelná.

Ploché bříško

Díky správně zvolenému spodnímu prádlu získáte ploché bříško i po třech porodech. Vyberte si takové, které má vyšší pás. Mnoho žen například nedá dopustit na stahovací kalhotky. Ale tady pozor. Nesmí vás omezovat v pohybu a škrtit. Odborníci doporučují stahovací prádlo nosit jen příležitostně. Ze svého šatníku raději vyřaďte bokové kalhotky, ty vám problematické partie jen zvýrazní.

Každá žena má dar intuice. Snažte se jí naslouchat i v oblasti spodního prádla. Vždy vnímejte, jestli je vám příjemně. To hraje nejdůležitější roli. Proč? Protože čím lépe se cítíte, tím lépe vypadáte.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení