Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Určitě jste se už někdy setkali s informací, že nejlépe se hubne, když na to vůbec nemyslíte?

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Jste dietně zásadoví? Nebo spíš kyselí?

Via Naturallis
zdroj: oficiální zdroj Via Naturallis
aktualizováno 09.02.2015, 11:42 | 09.02.2015, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Určitě jste se už někdy setkali s informací, že nejlépe se hubne, když na to vůbec nemyslíte?

Když se vezete na nějaké úplně jiné vlně než je ta sacharidová? Na vlně pohody, zamilovanosti, zaměstnanosti a podobně? Tak teorie je to hezká, v praxi funguje, jen se nabízí otázka, jak dlouho...

Kdo se totiž dokáže držet na adrenalinovém obláčku tak dlouho, jak potřebujeme, aby nám vydržela kontrola nad příjmem našich kalorií? Čili ideálně celý život? Málokdo. Nikdo. Nikdo, kdo vede normální, spotřební, zaměstnaný, uspěchaný život s vysokým nárokem na příjem energie, utišení nervů a zajídání stresu. S nedostatkem času na shánění zdravých a nízkokalorických potravin a studování receptů. Nemluvě o přesvědčování celé rodiny na nový životní styl. Ten většinou stejně skončí postaru. A sice obrázkem, jak uřícená máma dojídá po desáté večer meruňkové knedlíky, které si děti vyřvaly k večeři místo cizrny s brokolicí.

Via Naturallis
(Foto: oficiální zdroj)

Takže většina z nás, kteří jsme svým metabolismem donuceni držet celoživotní kontrolu nad konfekčními velikostmi okupujícími naše skříně, chodíme světem lahůdek a dobrůtek s kyselým výrazem, který značí dvě věci: 1. „mám se hrozně, mám velkou chuť a nemůžu si dopřát“ nebo 2. „mám se hrozně, protože mám velkou chuť, dopřál jsem si a teď mám velké špatné svědomí.“ No uznejte. Není moc důvodů na dobrou nutriční náladu. Ledažeby.

Ledažeby jsme místo „kyselosti“ zavedli „zásady.“ 

Naše rada navíc zní: nahraďte u každého oběda a u každé večeře po dobu 6 týdnů přílohy tímto jídlem: Perfect Pasta. V praxi to znamená, že po dobu 6 týdnů, kterou považujeme za adekvátní zkušebnou, budete jíst obědy a večeře tak jak předtím, pouze místo brambor, knedlíků, pečiva, rýže a těstovin budete připravovat a jíst nudle Perfect Pasta.
Via Naturallis
(Foto: oficiální zdroj)

Vypadají jako špagety, ale nejsou to špagety

Perfect Pasta je zeleninová alternativa těstovin. Je vyráběná z přírodní zázračné plodiny Konjac Amorphalus, což je kořenová zelenina, která se pěstuje téměř v celé jihovýchodní Asii. Perfect Pasta neobsahuje žádné využitelné kalorie a má vysoký obsah vlákniny. Obsahuje 96% vody a 3,8% Glucomannanu. V tomto daru přírody není žádný tuk, žádné cukry, žádný lepek! Zázračný efekt Konjacu je dán rovněž jeho obsahem antiaging polyfenolů a dalších antioxidantů pomáhajících vypadat mladě a štíhle.
Via Naturallis
(Foto: oficiální zdroj)

Dobrá zpráva je, že příprava jídla s Perfect Pasta vás rozhodne nezdrží ani nezaměstná víc, než příprava klasických příloh. Pouze s tím rozdílem, že opravdu nemáte co zkazit. Perfect Pasta zvládne připravit i absolutní kuchař začátečník a zároveň i hladoš, který má 5 minut na to, aby něco uvařil, jinak sní co mu přijde pod ruku.

Přejeme Vám štíhlý Perfect Pasta rok a kdybyste potřebovali vědět cokoliv, co jsme sem nenapsali, kontaktujte nás zde: www.perfectpasta.cz

 
5 hlasů
Vaše hodnocení