Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jak si zpříjemnit každý den? Jednoznačně podmanivými vůněmi, které vyjadřují naši osobnost a zároveň ovlivňují naši náladu a celkové rozpoložení.

Kosmetika Delarom – působí i zážitkem vůně

aktualizováno 04.04.2013, 16:40 | 04.04.2013, 16:02 | Komerční článek

Jak si zpříjemnit každý den? Jednoznačně podmanivými vůněmi, které vyjadřují naši osobnost a zároveň ovlivňují naši náladu a celkové rozpoložení.

S pomocí vůní můžeme ovlivnit svou náladu, chování, ale i zdraví.

Zdrojem této neuvěřitelné síly jsou silice, olejovité, těkavé látky vytvářené rostlinami. Silice mají na naše tělo i mysl celou řadu mnohostranných léčebných účinků. Zklidňují, dodávají energii, působí proti depresím, regenerují buňky (proto jsou ceněné při kožních onemocněních – ekzémech, dermatitidách, lupence a dermatomykózách) nebo hydratují suchou kůži. Silice jsou složeny z velmi malých molekul, které velice dobře pronikají do nejspodnějších vrstev kůže, kde mohou působit, nebo se dostávat dále do krevního oběhu. Tím se liší od krémů, gelů a emulzí, kterým naopak připravují cestu pro snazší proniknutí do kůže.
 

Na využití esenciálních olejů je založena i francouzská kosmetika Delarom, která spojuje přírodu a špičkové technologie. Využívá přísady a vůně pocházející z pokladů Středozemního moře. Naopak v ní zcela chybí konzervační látky typu parabenů a fenoxyethanol, dále silikony, minerální oleje a látky živočišného původu. Kosmetika Delarom nabízí komplexní péči o celé tělo. Pleťovými krémy, čisticími a vyživujícími maskami začínaje, a sprchovými gely, peelingy a krémy na ruce a nohy konče. Díky ní si můžete užívat aromaterapii a s ní spojenou pohodu každý den.


Nabídku kosmetické značky Delarom můžete prozkoumat na www.delarom.cz nebo se k nám přidejte na facebookových stránkách DELAROM CZ.

 

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře