Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Štědrovečerní večeře je bezpochyby tou nejvýjimečnější večeří v roce. Její neopakovatelná atmosféra, rozzářené oči dětí, stůl plný dobrot a všechna ta výzdoba již okouzlila každého z nás.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Kouzlo vánočního stolu

tefal vánoce
zdroj: oficiální zdroj tefal vánoce
aktualizováno 02.12.2013, 00:00 | 02.12.2013, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Štědrovečerní večeře je bezpochyby tou nejvýjimečnější večeří v roce. Její neopakovatelná atmosféra, rozzářené oči dětí, stůl plný dobrot a všechna ta výzdoba již okouzlila každého z nás.

Vánoční stůl je pro každého z nás symbolem Vánoc – je to ústřední místo, kde se schází celá rodina, povídá si, směje se, pochutnává si na vánočních specialitách a „čeká na Ježíška“. Jeho výzdobu proto nikdo z nás nepodceňuje. Uchovávají se rodinné ubrusy, ubrousky, krajkové dekorace ještě po prababičkách, které mají své největší kouzlo a designéři se každý rok nabízejí s novými stylovými výzdobami. Ale žehlili jste někdy krajkový ubrus obyčejnou napařovací žehličkou? To je skutečně neopakovatelný zážitek…
 

tefal vánoce
(Foto: oficiální zdroj)


Nenechte se odradit touto maličkostí a babiččiny ozdoby každoročně s chutí pokládejte na žehlicí prkno. Parní generátory Tefal si s touto zdánlivou nesnází lehce poradí. Díky nim bude výsledek fantastický a vy získáte čas a energii navíc pro další vánoční přípravy.


Proč si pořídit parní generátor?


Ušetříte až 50 % času, protože účinná kombinace velkého tlaku s trvalým výstupem páry doručí páru do nitra tkaniny pod tlakem. Navíc vytvoří až 6× větší množství páry. Žehlení je tak rychlejší a snadnější.

Umožní Vám žehlit více vrstev najednou. Je ideální při žehlení silných tkanin, povlečení či ručníků - všechny záhyby odstraníte jediným tahem.

Je šetrnější k Vašemu prádlu díky možnosti vytvořit páru již při nižších teplotách.
 

tefal
(Foto: oficiální zdroj)

 

U parního generátoru se tvoří pára přímo v těle přístroje mimo samotnou žehličku. Oddělená nádržka na vodu tak umožňuje nepřetržité žehlení a lze ji kdykoliv během žehlení doplnit vodou. Patentovaná samočisticí žehlicí deska Autoclean zajišťuje rychlé a snadné žehlení díky dlouhotrvající kluznosti a prodlužuje tak výrazně její životnost. A pokud si zvolíte Eco nastavení, ušetříte až 20 % energie**.


Nazdobte si svůj vánoční stůl výhradně podle Vašich představ, protože detaily za Vás vyžehlí Tefal.
 

Více o parních generátorech Tefal se dozvíte ZDE

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře