Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kupujte výrobky Dermacol a vyhrajte jeden z 50 prstenů z růžového zlata s motivem sněhové vločky, ve kterém je zasazeno 33 diamantů.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Legendární kosmetika Dermacol slaví 50. výročí a rozdává diamanty!

Dermacol
zdroj: oficiální zdroj Dermacol
aktualizováno 01.02.2016, 00:00 | 01.02.2016, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Kupujte výrobky Dermacol a vyhrajte jeden z 50 prstenů z růžového zlata s motivem sněhové vločky, ve kterém je zasazeno 33 diamantů.

Dermacol s láskou ke kráse mění svět již 50 let

Původní česká značka Dermacol vznikla ve Filmových studiích Barrandov spojením odborníků na filmový make-up a dermatologů z Ústavu lékařské kosmetiky. První a zároveň̌ nejúspěšnější výrobek Dermacol Make-up byl uveden na celý evropský trh. Slovo „dermacol“ se u nás stalo synonymem pro make-up obecně. Píle, energie a ambice Olgy Knoblochové a Ing. Vlastimila Boublíka se proměnily ve světový úspěch. Licence na tento výrobek se podařila v roce 1969 prodat až do Hollywoodu. Můžeme se tedy pyšnit tím, že krása mnohých filmových hvězd má svůj původ v Dermacol kosmetice z Prahy.

Dermacol
(Foto: oficiální zdroj)


Dnešní společnost Dermacol je dynamickou českou rodinnou firmou pečující s úctou o tento odkaz. Rozvíjí jej v obdivuhodném příběhu tří generací, ve kterém se tradice snoubí s inovací, národní hrdost s pýchou a láska ke kráse s ambicí vyrábět ty nejkvalitnější kosmetické produkty. Všechny tyto hodnoty se tak staly pilíři pro celoroční velkolepou kampaň s názvem „Oslavte naše zlaté výročí s diamanty“. Vladimír Komár, majitel společnosti Dermacol, uvádí: „Snažíme se porozumět potřebám žen všech věkových kategorií a naplnit jejich touhy. Naše loajální i nové zákaznice chceme odměnit za jejich věrnost a především oslavit naše významné výročí právě s nimi.“

Dermacol
(Foto: oficiální zdroj)


Limitovanou kolekci 50 prstenů z růžového zlata a s 33 diamanty vytvořila speciálně pro tuto příležitost společnost Diamonds International Corporation. Soutěž odstartovala 1. ledna 2016 a vyvrcholí předáním prstenů výherkyním v průběhu exkluzivního galavečera v Národním divadle 28. 9. 2016 spojeného s představením Labutí jezero.

Dermacol
(Foto: oficiální zdroj)


Při natáčení televizního spotu se propojila značka Dermacol s Národním divadlem, pro jehož divadelní scény je už několik let kosmetickým partnerem. Spot vznikl jako pozvánka na exkluzivní galavečer a zahrály si v něm primabalerína Národního divadla Nikola Márová a přední tváře značky Dermacol, jakými jsou Taťána Kuchařová, Iva Kubelková, Judit Bárdos, Karolína Mališová, Olga Knoblochová a další.

V průběhu roku společnost Dermacol připravuje mnoho dalších doprovodných aktivit, a to ve spolupráci i s třetím významným partnerem 50. výročí, značkou Mucha sekt. Výherkyně velké soutěže se mohou těšit na limitovanou kolekci Mucha sektu rosé.

Navíc mají soutěžící každý měsíc možnost vyhrát několik kosmetických dárkových balíčků a voucher na 10% slevu na nákup v e-shopu Dermacol!

 
2 hlasů
Vaše hodnocení