Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Nechte se inspirovat medvídkem koala a dosáhněte vnitřní harmonie.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Lenošte jako medvídek koala

líná koala
zdroj: Oficiální zdroj líná koala
aktualizováno 01.10.2012, 00:01 | 01.10.2012, 00:01 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Nechte se inspirovat medvídkem koala a dosáhněte vnitřní harmonie.

Medvídek koala je roztomilý živočich, charakteristický svou leností. Zvažuje každý pohyb, zda se mu vyplatí a něco mu přinese. Miluje prostě lenošení, které se výrazně „podepisuje“ na jeho spokojenosti. Nechme se jím v dnešní uspěchané době inspirovat a zkusme koalu napodobit v relaxačním salónu Líná koala v Praze Vinohrady.


Relaxační salón Líná koala vychází z toho, že si každý rád odpočine a nechá se hýčkat a proto svým zákazníkům nabízí širokou škálu možností. Nejdůležitější je však hřejivá atmosféra a vstřícná obsluha.

 

líná koala 3
(Foto: Oficiální zdroj)

 


Dopřejte si příjemnou masáž při svíčkách. Vybírat můžete z masáží uvolňujících (klasická, tantrická, čokoládová, masáž obličeje lávovými kameny), exotických (havajská, thajská nohou, indická hlavy, rituál pěti elementů), zdravotních (lymfodrenáž, akupresura chodidel, breussova, medová detoxikační, ajurvédská ). Nabídka je velice pestrá a je jen na vás, které z nich podlehnete.


Také se nenechte připravit o zážitek ze solné jeskyně, podtržený poslechem relaxační hudby. Kromě toho, že si zde můžete bezstarostně zdřímnout, vaše tělo si bude užívat blahodárných regeneračních účinků. To však není vše, v solné jeskyni si můžete dopřát i thajskou masáž nohou.

 

líná koala 4
(Foto: Oficiální zdroj)

 


Pokud chcete bez velké dřiny vytvarovat postavu, rozhodně využijte vibrační plošinu Vibrostation, která je v tomto směru považována za jednu z nejúčinnějších. Na tuto 30min. aktivitu nepotřebujete ani žádný cvičební úbor.


Využijte také možnosti poradit se se zkušenou kartářkou, co a jak můžete změnit ve svém životě. Pokud jste se již rozhodli pro nějakou životní změnu, nebo jen tápete, tak jsou zde pro vás připraveny konstelační večery, které vám pomohou nalézt správnou cestu.

 

líná koala 5
(Foto: Oficiální zdroj)

 


Dále jsou v salónu pořádány různé akce, jako například koncerty na tibetské mísy v solné jeskyni, nebo konzultace s nutriční poradkyní, která zároveň provádí analýzu stavby těla.
Rozhodně si nezapomeňte zakoupit kosmetiku z mrtvého moře, prospěšné živé potraviny, čaj, kávu či koření, nebo také solné lampy.


V salónu Líná koala vám ochotně vystaví i dárkové kupony na většinu nabízených služeb.

 

líná koala 2
(Foto: Oficiální zdroj)

 


Vzhledem k tomu, že zde nelze publikovat veškeré aktivity relaxačního salonu Líná koala, určitě se podívejte přímo na webové stránky www.linakoala.cz, kde najdete všechny informace včetně cenové nabídky.


V salónu, jejž můžeme bez nadsázky nazvat místečkem příjemného lenošení, si jistě najde každý ten svůj oblíbený způsob odpočinku. Navštivte relaxační salón Líná koala a na vlastní kůži se přesvědčte, že koaly ví, jak na to.
 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře