Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Cestovat do Středomoří nikdy nebylo tak snadné. Letos v létě vám k tomu bude stačit jen nůž a vidlička!

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

LÉTO S CHUTÍ STŘEDOMOŘÍ

Marks&Spencer
zdroj: oficiální zdroj Marks&Spencer
aktualizováno 12.06.2017, 00:00 | 12.06.2017, 00:00 | Komerční sdělení
Reklamní sdělení

Cestovat do Středomoří nikdy nebylo tak snadné. Letos v létě vám k tomu bude stačit jen nůž a vidlička!

Marks & Spencer přináší limitovanou letní kolekci jídla Spirit of Summer a s ní opravdové delikatesy z mořských pobřeží. Vydejte se s námi za poznáváním těch nejlepších regionálních pokrmů a přísad od Barcelony přes Santorini až do Bejrútu. Z každé destinace jsme vybrali dokonalý průřez kuchyněmi plnými slunce.Vychutnejte si tapas ze Španělska nebo předkrmy z Itálie. Okuste gurmánské kebaby s kořením Blízkého východu nebo pikantní dresinky a středomořské saláty.

Připijte si lehkým francouzským šumivým vínem a osvěžte se sladkou tečkou v podobě ledového řeckého jogurtu. Duch léta navíc nabízí spoustu lahodných sladkých i slaných svačinek.

Objevte řadu Spirit of Summer a dopřejte svým chuťovým pohárkům něco skutečně výjimečného. Letní slunečné dny jsou přeci jako stvořené pro dlouhé pikniky, letní párty a grilování s přáteli. S delikatesami z limitované kolekce Marks & Spencer ucítíte chuť moře z pohodlí svého domova.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení