Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sami to jistě znáte. Vysávání není váš oblíbený způsob, jak trávit volný čas a ještě k tomu poslouchat ten zpropadený hluk.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Luxujete? Zvolte nejtišší vysavač na trhu.

Vložit video na:

aktualizováno 12.11.2013, 11:30 | 11.11.2013, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Sami to jistě znáte. Vysávání není váš oblíbený způsob, jak trávit volný čas a ještě k tomu poslouchat ten zpropadený hluk.

Máme pro vás dobrou zprávu. Této výzvy se totiž před lety ujala značka Rowenta a svůj vývoj zaměřila na hladinu hluku při vysávání. Samozřejmostí přitom zůstalo, že i když bude vysavač tichý, musí mít stále perfektní výkon. Na trh tak Rowenta uvedla řadu vysavačů Rowenta Silence Force Extreme, které jsou ve srovnání s ostatními vysavači** až 5x tišší. Zvuková hladina začíná na 62 dB, což je běžná hladina zvuku například během konverzace s vaším dítětem o tom, jak bylo ve škole.


Značka Rowenta klade důraz nejen na kvalitu a design svých produktů, ale v mnoha ohledech i na ochranu životního prostředí. Evropská unie nařídila, že všechny vysavače vyrobené po roce 2014 musí snížit emise CO2. A proto se již dnes můžeme u vybraných modelů značky Rowenta setkat s označením Eco Efficient splňující právě tyto požadavky na snížení emisí CO2. Stejně je tomu i u nové generace vysavačů Rowenta Silence Force Extreme. I když příkon byl snížen na 1 100 wattů, a tím pádem došlo ke snížení spotřeby energie o 50 %, i nadále se u těchto vysavačů můžeme spolehnout na účinnost vysávání srovnatelnou s vysavači o příkonu 2 200 W. Do roku 2020 nás s podobným nařízením pak čekají i další domácí spotřebiče.

rowenta
(Foto: oficiální zdroj)

 

100% výkon**

15 let výzkumu přineslo nejen již zmíněné řešení v oblasti hluku, ale díky ergonomickému vybavení i řešení pro bolavá záda a celou řadu nápadů pro komfortní používání vysavače. Zabudovaný kartáč na nábytek, který je vždy po ruce a nikdy nepřekáží. Tlumič nárazů zabraňující poškrábání nábytku. O 10 centimetrů delší teleskopickou trubici k ovládání pouze jednou rukou, dokonalé spojovací zámky příslušenství k velmi pevnému zafixování a také ovládání příkonu na držadle.


Rowenta Silence Force Extreme je navíc vybaven filtrem HEPA 13, který z 99,95 % vyčistí vzduchovou filtraci, a tím je vzduch vypouštěný vysavačem do místnosti čistší, než byl před vysáváním. Více na www.rowenta.cz.


* Na základě testu odstraňování prachu z tvrdých podlah v souladu s mezinárodními standardy IEC 60312-1.
** V porovnání s běžnými 5 nejprodávanějšími sáčkovými vysavači ve Francii, Belgii, Itálii, Španělsku a Portugalsku v r. 2011.
 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře