Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Alpro se do povědomí spotřebitelů zapsalo jako výrobce sójových produktů. Nyní představuje novinky, kterými svou řadu rostlinných nápojů rozšiřuje o další varianty - mandlový, rýžový a lískooříškový nápoj.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Mandle, rýže a oříšky v nápojích Alpro

alpro soya
zdroj: oficiální zdroj alpro soya
aktualizováno 16.09.2013, 00:00 | 16.09.2013, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Alpro se do povědomí spotřebitelů zapsalo jako výrobce sójových produktů. Nyní představuje novinky, kterými svou řadu rostlinných nápojů rozšiřuje o další varianty - mandlový, rýžový a lískooříškový nápoj.

Nejsou určeny pouze vyznavačům zdravého životního stylu, ale i všem, kteří by rádi zpestřili svůj jídelníček a doplnili ho o lahodnou pochoutku. Stejně jako sójové produkty Alpro ani nové rostlinné nápoje neobsahují laktózu a mléčné bílkoviny. Představují však navíc i skvělou variantu pro ty, kterým sója z jakéhokoli důvodu nevyhovuje. Jsou vhodné také pro osoby držící bezlepkovou dietu. Všechny nápoje jsou obohaceny o vápník a vitamíny, mají nízký podíl nasycených tuků a neobsahují umělá dochucovadla, barviva ani sladidla. Představují významnou složku různorodé a vyvážené stravy, která je pro všechny velmi důležitá. Jsou k dostání v sítích prodejen Tesco, Albert, Interspar, Makro a DM Drogerie.


alpro soya
(Foto: oficiální zdroj)

 

Mandlový nápoj: Jedinečná lehká chuť mandlí

Mandlový nápoj Alpro se vyrábí z plodů nejlepších středomořských mandloní. Opražené mandle jsou rozemlety do krémové konzistence, která se smísí s přírodní pramenitou vodou. Ocení ho lidé, kteří si udržují štíhlou linii, protože ze všech nápojů Alpro obsahuje nejnižší počet kalorií na porci (48 kcal v jedné sklenici). Mandlový nápoj Alpro je obohacen o vitamín E, který je důležitým antioxidantem.
 

Rýžový nápoj: Sladký, jemný a krémový

Rýžový nápoj Alpro je stoprocentně přírodní nemléčný nápoj, který se vyrábí z nejkvalitnější hnědé rýže. Nápoj je sladký, krémový a jemný. Oblíbí si ho všichni, kterým chutná mléčná rýže. Obsahuje vitamín D, který podporuje správnou funkci imunitního systému.
 

alpro soya
(Foto: oficiální zdroj)

 

Lískooříškový nápoj: Vydatná a chutná svačinka

Milovníci oříšků si oblíbí lískooříškový nápoj se sytou chutí a jemnou, krémovou konzistencí. Vyrábí se z nejkvalitnějších neporušených ořechů. Skvěle uhasí žízeň a uspokojí touhu po něčem dobrém. Je v něm obsažen vitamín B12, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Více informací na www.alpro.com/cz nebo na facebookových stránkách www.facebook.com/alpro
 

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře