Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Známá herečka vypráví, jak poškrábala přítelovo auto, pěti různým lidem, a to pokaždé jinak.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Miňonky a Pazderková o poškrábání auta pětkrát jinak

Miňonky
Miňonky
aktualizováno 09.04.2015, 00:00 | 09.04.2015, 09:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Známá herečka vypráví, jak poškrábala přítelovo auto, pěti různým lidem, a to pokaždé jinak.

Apel na city

Škrábnuté auto je přece úplná prkotina v porovnání s tím, co hrozného se Ivě mohlo stát. Jednoduchý recept na přítele tedy zní: „Pořádně ho vystraš hrůzami, ke kterým mohlo dojít. Pak ho ale hned uklidni, že k ničemu vážnému nedošlo, takže má vlastně ohromné štěstí. Musí pak přece pochopit, že odřený lak na autě je naprostá maličkost.“

Miňonky


Žádnej stres!

Stresu už přece bylo dost, a přesto je tu někdo, kdo z toho znovu vyšiluje. Iva se tedy pohodlně usadí na gauč, dá si kafíčko s Miňonkami a uklidní maminku, že nic zas tak vážného se nestalo: „Ten sloupek jsem neviděla, tak jsem to prostě vodřela.“ Všechny výhrady pak náležitě ospravedlní tím, že jakou si Ivu maminka udělala, takovou ji má, ne?
Miňonky


Magdi?!

Nejlepší kamarádka, ta člověka vždycky vyslechne a podrží, od toho tu ostatně je. Nebo ne? Iva si dá masku, postupně si pokládá na oči také okurky a ze samého rozčílení si omylem plácne na čelo i jednu Miňonku. Pak začne vyprávět pěkně od plic a zakončí to slovy: „Vždyť ty jsi se mnou najela tisíce kilometrů… Copak já jsem špatná řidička?!?“
Miňonky


Přiznat barvu

Strážci zákona mají přece na práci důležitější věci, než jsou odřené sloupky, takže základní rada zní: Buďte milá, okouzlující, přiznejte se a omluvte se tak jako Iva. I když si možná v duchu myslíte své, buďte rozkošná a vstřícná. Uvidíte, že pak určitě všechno dobře dopadne. Ostatně to dosvědčuje i Iva, když se do toho vysvětlování nechtě zamotá a pak musí zachránit situaci slovy: „Teda ne, že byste jen popíjeli kafíčka a nic nedělali.“ Nakonec se sladce usměje a nabídne policistovi k té kávičce Miňonku.
Miňonky


Kdo vlastně neumí řídit?


Největší potupa je ovšem vysvětlovat instruktorovi v autoškole, že jste tu vlastně úplným omylem. Ten, kdo neumí řídit, přece není Iva, ale její přítel, který má auto s automatickou převodovkou: „D – dopředu, R – rovně, kdo se v tom má vyznat?“ ptá se Iva se zmateným výrazem ve tváři.

Podívej se na všechna videa na Youtube channel Miňonky a zjisti, jak Iva vypráví příběh o poškrábání auta pětkrát jinak, podle toho, komu se právě svěřuje – svému příteli, mamince, nejlepší kamarádce Magdě, policistovi a instruktorovi v autoškole.


O společnosti Mondelez Czech Republic s.r.o.

Společnost Mondelez Czech Republic s.r.o. je součástí skupiny společností Mondelēz International, která je předním světovým výrobcem čokolády, sušenek, žvýkaček, bonbonů, kávy a rozpustných nápojů, jenž vznikl 1. října 2012 rozdělením společnosti Kraft Foods na dvě samostatné firmy. Vsoučasné době skupina společností Mondelēz International zaměstnává přibližně 110 tisíc zaměstnanců a své výrobky prodává ve 165 zemích světa. Mezi její nejznámější značky patří čokoláda Milka a Cadbury, káva Jacobs, sušenky Oreo a LU nebo žvýkačky Trident. V českém a slovenském portfoliu pak hrají významnou roli také značky BeBe Dobré ráno, Brumík, Fidorka, Figaro, Halls, Kolonáda, Miňonky, TUC či Zlaté. Mondelēz International působí v České republice a na Slovensku již od roku 1992. Na obou trzích je jedničkou ve výrobě sušenek a čokoládových cukrovinek, obchodní zastoupení firmy zde prodává neuvěřitelných 550 produktů pod 24 značkami a v celkem pěti továrnách, dvou obchodních jednotkách a centru sdílených služeb zde zaměstnává více než 3 tisíce lidí. V České republice začala společnost Mondelēz International fungovat pod novým názvem 29. dubna 2013.

Více na:
www.mondelezinternational.com
www.mondelez.jobs.cz
www.facebook.com/mondelezinternational

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře