Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Internetový portál Vybereme představuje novou službu Letáky, díky níž si můžete v pohodlí domova prohlížet desítky letáků s akčními cenami zboží.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Naplánujte si svůj nákup z domova

letáky
zdroj: Oficiální zdroj letáky
aktualizováno 19.09.2012, 15:21 | 19.09.2012, 15:07 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Internetový portál Vybereme představuje novou službu Letáky, díky níž si můžete v pohodlí domova prohlížet desítky letáků s akčními cenami zboží.

K dispozici máte aktuální letáky hypermarketů, obchodů s elektronikou, potřebami pro dům, byt a zahradu, sportovními potřebami a textilem, drogerií a parfémy, včetně letáků internetových obchodů.

 

V nabídce letáků můžete vyhledávat podle druhu zboží, která vás zajímá, a kraje, v němž žijete, včetně možnosti nechat si zobrazit pouze letáky vybraného obchodu. V nabídce najdete všechny známé značky obchodů, jako třeba Tesco, Globus, Okay, Proton, Baumax, Obi, Hervis, Rossmann, Datart a mnoho dalších.

 

Stejné možnosti máte u vyhledávání zboží, které přináší tisíce tipů na zlevněný nábytek a svítidla, stavební materiály, zahradní potřeby a rostliny, velké domácí spotřebiče, zařízení pro domácnost a kutilské potřeby. K dispozici máte i přehledný katalog prodejen z celého Česka, včetně kontaktních informací a otvírací doby.

 

Samotné prohlížení letáků je snadné a přehledné. U každého letáku najdete jeho platnost a můžete si ho třeba zvětšit, vytisknout nebo nasdílet na váš Facebook.

 

Letáky nejsou již zdaleka jenom pro důchodce – letáků stále častěji využívají i mladé rodiny. Sledovat letáky znamená šetřit vaše peníze. Přesvědčte se o tom sami na stránce http://letaky.vybereme.cz/
 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

dana94 22:44 31.01.2019
Taky jsem si poslední dobou oblíbila nakupování přes internet. Je to mnohem pohodlnější a navíc někdy i levnější. Obzvlášť když k objednávce uplatňujete slevové kupony. Já je vždycky hledám přes https://slevovykupon.net/ a ušetřila jsem tak už hrozně moc peněz.