Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Uvádí se, že stres má na svědomí až 75% případů vážných nemocí.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Naučte se zvládat stres

hypnoxx
zdroj: Oficiální zdroj hypnoxx
aktualizováno 25.09.2012, 13:15 | 24.09.2012, 16:18 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Uvádí se, že stres má na svědomí až 75% případů vážných nemocí.

To dokazuje, že se jedná o zásadní faktor, který působí na organizmus v mnoha směrech – ve většině případů bohužel negativně. Přes tuto skutečnost máme tendenci stres spíše podceňovat a varovné příznaky přehlížet. Pociťujeme-li únavu, vyčerpání, či bolesti celého těla, považujeme to za normální pracovní zátěž a namísto toho, abychom hledali řešení ve skutečném problému, léčíme příznaky anebo již vzniklé související nemoci.

 

hypnoxx 3
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Stres záměrně přehlížíme

Většina lidí si plně uvědomuje situace, kdy se nacházejí ve stresu, ale neřeší je anebo je řešit neumí. Nejčastějším projevem stresu jsou pocity úzkosti, tísně, bušení srdce, tuhnutí svalů, chvění těla, nervozita a podrážděnost, ale i bolesti hlavy, křeče, až zvracení. Uvedené příznaky má na svědomí adrenalin a noradrenalin, které se v našem těle uvolňují při stresové situaci. Krátkodobý stres je organizmu prospěšný a vyburcuje ho k nárazové aktivitě. Mnohem nebezpečnější je dlouhodobý stres, který způsobuje vyplavování hormonu kortizolu, což má za následek především ohrožení imunitního systému organizmu a zvýšení nemocnosti. Samotná léčba bývá komplikovaná a nemoci se často vracejí.
 

Lidé obvykle poznají, když se nacházejí pod vlivem dlouhodobého stresu, ale nevědí, jak se mu bránit. Mnoho postižených se domnívá, že „to přejde samo“. Statistiky mluví o narůstající konzumaci léků, které pomáhají zvládat náročné situace, avšak opravdové řešení nepřinášejí.

 

hypnoxx 2
(Foto: Oficiální zdroj)

 


Jak se chránit před stresem?


Právě pro lidi, kteří jsou krátkodobě či dlouhodobě vystaveni stresovým situacím, vypětí, stavům úzkosti, ale také časté nervozitě, podrážděnosti, nesoustředěnosti je určen doplněk stravy HypnoX® StressPro®, který je účinný od prvního dne užívání. Obsahuje aktivní látku Lactium®, která je přírodního původu a je zcela bezpečná, nevyvolává návyk, ospalost, ani otupělost. Preparát mohou bez obav užívat např. i profesionální řidiči nebo osoby, jejichž každodenní aktivity vyžadují bdělost. Je dokonce vhodný i pro děti od tří let. Přípravek je k dostání v síti českých lékáren bez lékařského předpisu.
 

V případě zájmu o konzultaci problémů se stresem, úzkostí a napětí je možné využít online poradnu MUDr. Miloše Rýce na www.proti-stresu.cz.


Více informací najdete na www.proti-stresu.cz

 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře