Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Milovnice sportu dobře ví, že pocit pohodlí a zdravé sebevědomí jsou základem radosti z pohybu.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Nechte se při sportu podpořit

Sportisimo
zdroj: oficiální zdroj Sportisimo
aktualizováno 08.12.2014, 13:26 | 08.12.2014, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Milovnice sportu dobře ví, že pocit pohodlí a zdravé sebevědomí jsou základem radosti z pohybu.

V posilovně, tělocvičně, či při běhání ale mnohé ženy sebevědomím neoplývají. Kromě každodenních starostí se přidávají myšlenky na to, jak při pohybu vypadají a co si o nich ostatní myslí. Nic na tom nepřidává ani pohupující se poprsí, jehož pohyby mohou působit bolest. Během cvičení se prsa pohybují nejen nahoru a dolů, ale také do stran. Takové pohupování přitom může nenávratně poškodit vazy, které drží tvar poprsí, a může tak dojít k ochabnutí. Houpání nejde zcela zabránit, ale správně zvolená sportovní podprsenka jej může zmírnit až o polovinu.

Jít cvičit v klasické podprsence se rozhodně nevyplácí, ale víte, že ne všechny sportovní podprsenky jsou stejné? Existuje mnoho variant, které se liší stupněm podpory a tedy využitím pro různé sporty. Běžecká podprsenka vás bude při józe nebo jízdě na kole zbytečně svazovat, zatímco podprsenka určená pro pilates vám při běhu či tenisu nebude dostatečnou oporou a vás bude vyrušovat nepříjemné houpání prsou. Nenechte se při sportu omezovat příliš pevnou podprsenkou či nežádoucím pohybem prsou! A vězte, že stejnou péči si zaslouží jak velká, tak malá ňadra.

Při výběru sportovní podprsenky se proto obraťte ke specializovaným značkám.

V aktuální ženské kolekci adidas jistě najdete tu správnou společnici pro vás. Vysokou podporu nabízejí podprsenky s oddělenými košíčky a zkříženými širokými ramínky, jako je například adidas Supernova Racer Bra. Po takové sáhněte, pokud se chystáte běhat, hrát tenis nebo jezdit na koni.

Sportisimo
(Foto: Oficiální zdroj)

Naopak, pokud máte v plánu lyžování, in-line bruslení nebo cyklistiku, bude vám naprosto vyhovovat podprsenka se střední podporou ve tvaru T s tzv. vykrojenými zády, například adidas TechFit Bra nebo adidas Racer Bra.
Sportisimo
(Foto: oficiální zdroj)

Sportisimo
(Foto: oficiální zdroj)

Podprsenky s úzkými špagetovými ramínky mají často bezešvou konstrukci a jsou proto vhodné pro méně zátěžové sporty, jako například jóga, pilates, nebo posilování. Adidas nabízí například oboustrannou podprsenku s lehkou podporou Clima Essentials Bra, s níž můžete byt na každý trénink jiná.
Sportisimo
(Foto: oficiální zdroj)

Sportisimo
(Foto: oficiální zdroj)

Podprsenky adidas pořídíte v trendy barvách či zajímavých vzorech, takže je můžete nosit i jako samostatné topy. Funkční technologie se postarají o to, aby vám v pohybu opravdu nic nebránilo a mohla jste sportovat bez omezení. Prodyšné materiály, efektivní odvětrávání a perfektně padnoucí střih jsou zárukou maximálního pohodlí.

Už se nemusíte trápit tím, jak při sportování vypadáte. Bude vám to slušet! Kolekci sportovních podprsenek adidas nyní naleznete ve vybraných prodejnách Sportisimo a na e-shopu www.sportisimo.cz

Dopřejte si při sportování tu správnou podporu.

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře