Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Rozhodujete se pro stavbu komína? Hledáte komín, který by byl kvalitní, jednoduchý a zároveň cenově přijatelný?

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

ODBORNÍK RADÍ: Jak ušetřit, a přesto pořídit kvalitní komín?

Vložit video na:

aktualizováno 29.03.2013, 10:35 | 28.03.2013, 12:16 | doma.cz
Reklamní sdělení

Rozhodujete se pro stavbu komína? Hledáte komín, který by byl kvalitní, jednoduchý a zároveň cenově přijatelný?

Na co při výběru nezapomenout? Především na maximální funkčnost, bezpečnost a dlouhou životnost. A právě s ohledem na tato kritéria ze zkušeností lidí vyplývá, že se vyplatí originál od českého výrobce.
 

Komín vs. komínový systém
 

Přední výrobci komínů nabízejí čím dál častěji komínové systémy. Proč? Protože systém od jednoho výrobce je propracovaný celek se zárukou dobrého tahu, všechny komponenty jsou originální, tedy kvalitní se zárukou dlouhé životnosti. Systém tzv. stavebnice pak umožňuje rychlou a přesnou montáž, a tedy i minimální podíl na následné údržbě. Čím je komínový systém propracovanější, tím lépe komín funguje, a tím je bezpečnější.
 

Základní kritéria při výběru komína

 

Na komín je třeba myslet již před samotným začátkem stavby domu, stavbu komína pak provádíme v době, kdy je hotová hrubá stavba domu a krovy. Měli byste vědět, jaký průměr komína je pro vás vhodný, jak musí být komín vysoký, pro jaká paliva se ten který komín hodí či zda je lepší komín univerzální. A nemáte-li čas si na vše důkladně odpovědět, oslovte odborníka na slovo vzatého, jehož rady by vám měl každý dobrý výrobce či prodejce nabídnout.
 

Levný komín od českého výrobce
 

Našli jsme pro vás třísložkový jednoprůduchový komínový systém BUILD UP® PREMIUM vyvinutý na základě mnohaleté zkušenosti v oboru, skládající se z komponentů pouze českých dodavatelů. Jednoduše řešený stavebnicový systém umožní i laikovi rychlou a přesnou montáž. Díky vynikajícím vlastnostem použitých materiálů lze BUILD UP® PREMIUM využít na všech stavbách jako jsou novostavby, rekonstrukce, chaty či chalupy. K dalším výhodám komínového systému patří možnost variabilního řešení nadstřešní části.
 

Jak ušetřit?
 

Vybrat si můžete buď nadstřešní tvárnici v cihlové či šedé barvě s možností další barevné úpravy nebo levnější variantu, kdy je i nadstřešní část postavena ze základních komínových tvárnic. Další možnou úsporou je volba ukončení komínu betonovou krycí deskou s keramickým komínovým límcem. Můžete tak ušetřit cca 1.500,- Kč.


Inovativním řešením, které vám ušetří čas i námahu jsou od letošního jara nová dvířka s uzávěrem kondenzátu včetně integrované mřížky a nerezová krycí deska s již zakomponovanou dilatační manžetou. Postavit si komín svépomocí, podívejte se, jak snadné to může být v osmi minutovém instruktážním videu.

 

Nakupujte na e-shopu v pohodlí svého domova. Komín může být expedován do dvou pracovních dnů s dopravu po celé České republice zdarma. Získáte tím i první čištění komína po roce užívání zdarma.
 

Kolik komín stojí?
 

Komínový systém BUILD UP® PREMIUM spolehlivě splní Vaše požadavky vysoké kvality, nízké ceny na trhu a jednoduché montáže. Základní sestava = 7m vysoký komín již od 15.600 Kč bez DPH.

 

Pro přesnou cenu využijte komínové kalkulace online ZDE

Markéta Šanková, info: 800 880 850

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Jirka 21:08 28.02.2019
Tak tomu říkám super tipy. Já se na výměnu komínu chystám nejspíš hned jak se oteplí. Ten starý už vypadá, že každou chvíli někomu spadne na hlavu, takže už je to opravdu potřeba. Co jsem se díval, tak celkem levné komíny se dají sehnat třeba tady: https://www.komin-lacno.sk/
Láďa 12:42 29.01.2019
Pěkně napsané. To my komín měnili minulý rok na konci léta. Už to bylo potřeba, ten starý by už asi zimu nepřežil. Docela mě překvapilo, že komíny nejsou zas až tak drahá záležitost, jak jsem si myslel. Prošel jsem mnoho stránek, ale nakonec jsem ho kupoval tady: https://www.poctivy-komin.cz/
Vašek 19:37 25.12.2018
Díky za super článek. Na výměnu komínu se chystáme asi až s rekonstrukcí, kterou plánujeme na začátek léta. Nový komín už je potřeba. Dokonce jsem se už díval i na nějaké komínové sestavy a zatím se mi hodně líbí ty, co mají na https://www.komin-levne.cz/