Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zima pomalu ale jistě odchází, sluníčko začíná ve všem probouzet život a kdekdo se už vidí na sluncem rozpálené pláži někde u vody…ale stop, nedokážete si po zimě představit, že se promenádujete v plavkách na plovárně?

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Pět rad, aby se vám chtělo do plavek!

foto fit dieta
zdroj: oficiální zdroj foto fit dieta
aktualizováno 26.03.2013, 16:55 | 26.03.2013, 16:08 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Zima pomalu ale jistě odchází, sluníčko začíná ve všem probouzet život a kdekdo se už vidí na sluncem rozpálené pláži někde u vody…ale stop, nedokážete si po zimě představit, že se promenádujete v plavkách na plovárně?

Určitě v tom nejste sama. Vysněná postava a pročištění metabolismu však nemusí znamenat hodiny odříkání a mučení v tělocvičně. FitDieta.cz pro vás má pár tipů, jak na to:


1. Za vším hledej nutriční typologii

I když to zní záhadně, nejedná se o nic nebezpečného. Nutriční typologie je metoda založená na individuálním zkoumání metabolismu. Speciální systém diagnostiky odhalí, jaký je člověk metabolický typ. Díky tomu pak zkušení odborníci mohou pečlivě sestavit zásady stravovacího režimu a vhodný jídelníček. Ten kromě metabolického typu zohledňuje řadu dalších charakteristik klienta např. krevní skupinu, pH organismu či fyziognomii.


2. Já jenom já

Dalším prvkem úspěšného hubnutí je individuální přístup a maximální koncentrace na vaši osobu. Je proto dobré, když veškeré procedury, měření a konzultace probíhají soustředěně na vaši individualitu. Stravovací režimy a změny jídelníčku musí být provedeny speciálně pro vaši osobnost přesně podle toho, co si tělo žádá a potřebuje.


3. Začnu teď a tady

Často za naše neúspěchy můžou ony nevinné větičky jako „Začnu zítra!“ nebo „Začnu od pondělí!“ nebo snad „Začnu příští měsíc!“ Zapomeňte na výmluvy a začněte teď, hned a tady. Nejjednodušší cesta je prostřednictvím internetu – do objednávkového formuláře stačí zadat kontaktní údaje a vybrat z mnoha poboček v České republice tu, která je vám nejblíže. Pobočka vás co nevidět zkontaktuje, abyste si domluvili vstupní prohlídku a na únik nebo výmluvy už nebude čas.


4. Mám to pod kontrolou

Motivace a start na plné pecky je první část úspěchu, vytrvalost a odhodlání vydržet je ta druhá. Nejlepší je proto varianta, kdy se pravidelným systémem kontroly a průběžných měření budete povzbuzovat pozitivními výsledky.


5. Princ na bílém koni

A pokud Vás i přesto budou opouštět síly, je dobré cítit podporu a vědět, že v tom nejste samy. A když Vás podporuje nutriční specialista, který vám fandí a může vás inspirovat příběhy žen, kterým se podařilo to, oč usilujete vy, jde to samo. Odborným garantem je dietolog RNDr. Petr Fořt, Csc., který je autorem více než 20 knih o výživě.


To nejlepší nakonec – známe místo, kde najdete všechno na jednom místě pěkně pohromadě, takže se nemusíte o nic starat! Navštivte web www.fitdieta.cz a začněte se zase těšit k vodě.
 

 
2 hlasů
Vaše hodnocení