Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přemýšlíte, že to v Praze zabalíte a odstěhujete se někam, kde vládne klid, pohoda a nikdo se nikam nehoní?

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Plzeň - město, kde můžete strávit pěkný víkend i pohodový život

homesweethome
zdroj: oficiální zdroj homesweethome
aktualizováno 01.06.2017, 00:00 | 05.06.2017, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Přemýšlíte, že to v Praze zabalíte a odstěhujete se někam, kde vládne klid, pohoda a nikdo se nikam nehoní?

Tak to jste si otevřeli správný článek. Něco vám povíme o Plzni - čtvrtém největším městě České republiky a také Vám doporučíme, kde plzeňské byty hledat.

Podívejme se Plzni blíže na zoubek

Když si do vyhledávače zadáte formulku “prodej bytů v Plzni” velmi rychle zjistíte, na kolik vás zhruba vaše nové bydlení vyjde. Záleží samozřejmě na velikosti a stavu. Ceny v této lokalitě nepatří mezi úplně ty nejnižší, ale nedivte se, Plzeň si vás bude hýčkat. Pokud si nejste jisti, můžete si na zkoušku byt v Plzni pronajmout. Ale nebojte, za zábavou i zaměstnáním vás budou vozit tramvaje a trolejbusy, a jestli máte vlastní auto, můžete s ním naskočit na dálnici D5 a za hodinu jste například v Německu. A kde jinde v okolí se nakupuje lépe než v Německu?

Pokud se řadíte mezi akční jedince a cestování v MHD ani v autě není zrovna váš šálek kávy, potěší vás řada cyklostezek. Než se tedy začnete rozhlížet po prodeji bytů v Plzni, oprašte svůj bicykl a udělejte si po Plzni okružní výlet. Bude se vám líbit. Při plánování trasy si rozhodně červeně zakroužkujte gotický chrám sv. Bartoloměje, židovskou synagogu, františkánský klášter a renesanční radnici. Že vás památky příliš neberou? Zajeďte si prohlédnout strojírenský komplex Škoda nebo známý pivovar Plzeňský Prazdroj.

Kultura

Až se večer vrátíte z vyjížďky, rozhodně neseďte nikde v hotelu, vydejte se poznat místní kulturu. A v Plzni o ni opravdu není nouze. Věděli jste, že se Plzeň stala Evropským hlavním městem kultury 2015? Pokuste se zjistit, zda by toto ocenění obhájila i v roce 2017. Díky Západočeské univerzitě zde bydlí mnoho mladých lidí, kteří milují umění. Divadla, galerie a společenské akce na vás číhají na každém kroku, využijte toho.

Po návštěvě Plzně možná zjistíte, že to je přesně to město, ve kterém toužíte prožít příštích pár let. Co teď? Zavolejte do nějaké kvalitní realitní kanceláře, ať s vámi projdou nabídky bytů a poradí vám. Za nás rozhodně doporučujeme realitní kancelář HomeSweetHome, kterou najdete po kliknutí na následující odkaz http://www.homesweethome.cz/. Do ničeho nás nenutili, neobtěžovali, prostě jen pomohli a odpověděli na otázky a takový přístup v dnešní době velmi oceňujeme.
 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Lenka 21:59 21.03.2019
Skvěle napsané. Plzeň je v tomto ohledu vážně super město. Velmi se mi třeba líbí, že tam existuje i spousta míst, kam se dá zajít, pokud se člověk zajímá o osobní rozvoj. Kdyby to náhodou někoho zajímalo, tak tady je přehled: https://www.letacek.cz/blog/osobni-rozvoj-plzensko...