Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jak lehké je propadnout chuti pravého mléka

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Poctivé mléko z farmy až do vaší lednice

Kunín
zdroj: oficiální zdroj Kunín
aktualizováno 26.01.2015, 10:34 | 26.01.2015, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Jak lehké je propadnout chuti pravého mléka

Čistota a krása beskydské přírody umožňuje zdejším farmářům produkovat kvalitní mléko, které Mlékárna Kunín doručuje rovnou z přírody do vaší lednice již od roku 1946. Novinkou mlékárny s dlouholetou tradicí je Selské mléko, které se pyšní vysokou kvalitou, plnou chutí a přirozeným obsahem tuku, díky čemuž vám připomene chuť čerstvě nadojeného mléka.

Mlékárna Kunín představuje plnotučné Selské mléko ryzí chuti, které prochází pouze velmi šetrným zpracováním. Tučnost tohoto mléka z beskydských farem není nijak upravována. Mléko si zachovává stejný obsah tuku od nadojení, přes zabalení až po doručení do vaší lednice. Jedná se tedy o mléko, jež má nejblíže nutričním hodnotám a chuti čerstvě nadojeného mléka. Navíc sklenice poctivého plnotučného mléka představuje výtečný zdroj energie.

Selské mléko Kunín je k dostání v litrovém balení v neprůhledných kartónových Tetra Top obalech, které zajišťují lepší ochranu proti světlu. Vysoká kvalita a nutriční hodnota mléka tak zůstává zachována až do konce jeho trvanlivosti. Také přirozený obsah vitamínů je lépe chráněn.

Kunín Selské mléko 1l je v prodeji v běžných sítích hyper a super marketů za doporučenou cenu 29,90 Kč
 

 

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře