Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pokud přemýšlíte o novém a lepším bydlení, nečekejte a využijte výhody Hypotéky na bydlení od Wüstenrotu.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Pořiďte si bydlení snů!

Wustenrot
Wustenrot
aktualizováno 20.04.2015, 00:00 | 20.04.2015, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Pokud přemýšlíte o novém a lepším bydlení, nečekejte a využijte výhody Hypotéky na bydlení od Wüstenrotu.

Nízké úroky, žádné papírování
Pokud plánujete nové bydlení a potřebujete si půjčit, pak se vyplatí využít Hypotéku na bydlení od Wüstenrotu s úrokovou sazbou od 1,84 % ročně. U Wüstenrotu si nemusíte zakládat běžný účet. V případě, že své nové bydlení budete stavět, obejdete se při čerpání hypotečního úvěru bez faktur.
Posouzení a zpracování žádosti o hypotéku probíhá online a vše jde tedy podstatně rychleji. Nezbytné papírování se omezuje na minimum a vy budete podepisovat je jeden vytištěný dokument.

Neplaťte zbytečně poplatky

Vedle snížení úrokových sazeb přichází Wüstenrot také s akcí Hypotéka zdarma. U standardní Hypotéky na bydlení tak nebudete platit úhradu za zpracování a poskytnutí úvěru. Platit nebudete ani za správu úvěru. Žádné poplatky si banka neúčtuje ani za čerpání či rezervaci úvěrových prostředků.

Na jak dlouho fixovat?

Úrokové sazby hypoték jsou v současné době na minimu. V této situaci je podle odborníků nejvýhodnější fixovat sazbu na dobu tří, popřípadě pěti let. U Hypotéky na bydlení si podle svých finančních plánů a možností můžete zvolit také kratší dobu fixace, tedy 1 nebo 2 roky, či úroky zafixovat na dobu až 10 let.

Wustenrot


Buďte pozorní
Úroková sazba není jediným kritériem, podle kterého byste měli hypotéku vybírat. Vhodné je věnovat pozornost i dalším podmínkám poskytnutí hypotéky a zkontrolovat si také poplatky v sazebníku banky. Ty vám totiž mohou hypotéku zdražit o další tisíce korun. Pozor dávejte i na nutnost sjednání jiných produktů, jako například kreditní karty, které nemají s hypotečním úvěrem žádnou spojitost.

U Hypotéky Wüstenrot žádné takové fígle hledat nemusíte.

Informace o hypotékách na¬jdete na www.wustenrot.cz, kde si je můžete spočítat z pohodlí domova.

 
2 hlasů
Vaše hodnocení