Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Myčky nádobí Electrolux využívají inovativních funkcí, aby vám poskytly kombinaci vynikajícího umytí a dokonalého pohodlí. Nádobí bude nejen perfektně čisté a lesklé, ale také se mu dostane té nejlepší péče. Proto myčkám můžete bez obav svěřit tře...

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Představujeme vám myčky se špičkovým vybavením a vyspělými funkcemi

Electrolux
zdroj: oficiální zdroj Electrolux
aktualizováno 22.12.2017, 00:00 | 22.12.2017, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Myčky nádobí Electrolux využívají inovativních funkcí, aby vám poskytly kombinaci vynikajícího umytí a dokonalého pohodlí. Nádobí bude nejen perfektně čisté a lesklé, ale také se mu dostane té nejlepší péče. Proto myčkám můžete bez obav svěřit třeba i sváteční jídelní servis, který obvykle myjete v ruce.

Rozlučte se s nevzhlednými skvrnami a mapami
Technologie AirDry v poslední fázi mycího cyklu automaticky pootevře dveře myčky, aby uvnitř lépe cirkuloval vzduch. Ten zajistí perfektně suché nádobí beze skvrn od vody. Můžete se tak spolehnout, že i váš sváteční jídelní servis bude po umytí vždy v perfektní formě. Interní osvětlení navíc zajistí, že budete mít o nádobí v myčce optimální přehled.

Pozvedněte svá očekávání
ComfortLift® je první myčkou nádobí, která do kuchyně vnáší nebývalé pohodlí. Její kouzlo tkví v jedinečném inovativním ergonomickém mechanismu, který zajišťuje pozvednutí spodního koše myčky, aby vám maximálně usnadnil její plnění i vyklízení. Myčka ComfortLift® nejenže zajistí pohodlnější manipulaci s nádobím, ale díky elegantnímu provedení se stane ozdobou vaší kuchyně. V letošním roce navíc myčky nádobí ComfortLift® získaly prestižní ocenění iF Design Award 2017 a Red Dot Design Award.

1) ZVEDNUTÍ KOŠE - Dolní koš se hladce zvedne do komfortnější polohy.
2) UVOLNĚNÍ KOŠE – Zvednutí a přidržení páčky pro uvolnění koše.
3) SPUŠTĚNÍ KOŠE - Koš se zlehka stlačí dolů.

Electrolux
(Foto: oficiální zdroj)


Plánujete si pod stromeček nadělit novou myčku? Pořiďte si v termínu od 15. 11. do 31. 12. 2017 myčku nádobí Electrolux s technologií AirDry a získejte exkluzivní balíček 3 produktů Finish ZDARMA. Vyspělé technologie dodají spolu s účinnými čisticími prostředky vašemu nádobí tu nejlepší péči.


Chcete ještě něco navíc? K nákupu myčky s funkcí ComfortLift® vám navíc přidáme slevový voucher na nákup příslušenství Electrolux v hodnotě 1 500 Kč.
Více informací na www.electrolux.cz

 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení