Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

S létem přichází také svatební sezóna, promoce, oslavy a jiné příležitosti, na které je více než vhodné, aby měl muž oblek.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Přesvědčte muže, že i pánský oblek může být jako jeho druhá kůže!

Vložit video na:

aktualizováno 26.05.2016, 14:13 | 23.05.2016, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

S létem přichází také svatební sezóna, promoce, oslavy a jiné příležitosti, na které je více než vhodné, aby měl muž oblek.

Nám ženám tím ale začíná trochu stres, protože přesvědčit muže, aby na sebe vzal oblek, je jako bojovat s tříletým dítětem v jeho období vzdoru. Přečtěte si pár argumentů, jak ho přesvědčit, že je oblek sexy, a že je to jeho druhá kůže, bez které se neobejde.

Neznám ženu, které by se nelíbily uniformy. Uniformy ženy přitahují. Muži v nich vypadají mužněji, důležitěji a prostě sexy. Kapitáni cestovních letadel v uniformě jsou pro ženské oko magnetem. Pánský oblek je svým způsobem také uniformou. Splňuje všechny náležitosti. Stejnokroje, uniformy a tudíž i obleky v nás vzbuzují fantazie a přitahují více, než džíny s rozkrokem u kolenou a okopané tenisky. Už odpradávna dávala vyšší vrstva právě stylem oblékání najevo svoji důležitost a převahu. I ve zvířecím světě to funguje tak, že sameček je barevnější, aby upoutal pozornost samičky. Samečkové lidští na to dnes často zapomínají. Je důležité jim to připomenout.
 

Bandi Vamos
Diagonální pruh na kravatě je vhodný do zaměstnání. Na svatbu nepatří (Foto: Pánské obleky BANDI)

Určitě nás neminou výmluvy muže, že se v obleku bude vařit, že mu není pohodlný apod. Jistě, že mu nemůže být pohodlný, když ho naposledy svlékl před x lety a od té doby ho neviděl. I had mění kůži alespoň jednou do roka. Přesvědčte ho, že v obleku bude vypadat dokonale, elegantně a neodolatelně. Vezměte ho k profesionálům a nechte si poradit od odborných poradců.

Pánský oblek musí muži především perfektně sedět. Oblek je skvělý právě tím, že muži propůjčuje vlastnosti, kterými zrovna třeba neoplývá. Udělají ho vyšším, štíhlejším nebo naopak. Nechceme, aby náš muž vypadal roztomile, ale jako chlap.

Je vhodné mít v šatníku více obleků pro různé příležitosti a roční období. Společenská etiketa nás neučí jen to, jak vystupovat, ale dává nám i pravidla oblékání. Ta pravidla jsou klíčová pro to, aby se muž v obleku cítil dobře. Jiný oblek si muž vezme jako manažer do práce a jiný na svatbu či večírek. Pokud by je zaměnil, nebo pravidlo nebral vážně, mohl by se stát terčem posměchu, případně by si zbytečně zkazil úspěch. Přečtěte si desatero praktický rad a triků jak se v obleku neztrapnit.
 

Bandi Vamos
Svatba je veselka. Proto by měl muž používat pestré barvy doplňků (Foto: Pánské obleky BANDI)


Zde je několik rad, abyste při výběru obleku nesáhli zbytečně vedle.

• Pokud oblek pořizujete jen pro společenské události, můžete sáhnout po lesklých látkách, ale vždy s ohledem na postavu muže volte typ střihu, aby muž nevypadal roztomile jako naleštěný tučňák, ale mužně a elegantně.

• Pokud váš muž oblek využije i v zaměstnání, volte především matné obleky. Obleky z lesklých látek není vhodné nosit do práce. Mužům to v zaměstnání ubližuje. Nevěříte? Přečtěte si, proč se nesmí nosit do zaměstnání lesklý oblek.

• Přemýšlíte nad barvou? Sázkou na jistotu jsou tmavé barvy a odstíny, kterými nic nezkazíte. Muže Vám zeštíhlí a prodlouží. Světlé obleky si mohou dovolit muži snědí, vysocí se štíhlou postavou.

• Pořizujete-li oblek pro svatební příležitost, nenechte se unést laděním svatby do zelena apod. Nebo chcete ladit s ubrusem? Ladit byste měli především spolu s nevěstou jako pár. Podívejte se na pár tipů, jak se dokonale sladit oblečení mezi mužem a ženou.
 

Bandi Vamos
Muž by se měl svými doplňky vždy barevně sladit s partnerkou. (Foto: Pánské obleky BANDI)


• Nemusíte utratit desetitisíce za několik druhů obleků, abyste v práci vypadali každý den jinak. Stačí, když prostřídáte košile nebo kravaty, které máte v šatníku. Budete na okolí působit dojmem, že máte celý nový outfit, včetně obleku. Rozšiřte si šatník o nové košile a uvidíte, jak to funguje. Prohlédněte si nabídku pánských košil vhodných do práce a inspirujte se.

Oblek je prostě druhá kůže Vašeho muže a nereprezentuje jen jeho, ale i Vás. Užijte si tu příležitost, kdy se jako popelka obléknete do krásných šatů a necháte se opečovávat a dobývat princem hodným vašeho zájmu. Oblékněte ho po vzoru matky přírody tak, aby vám ho každá samička záviděla.
 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

ppadys 09:00 03.02.2017
oblek nosím pouze na svatby a pohřby.
Ros 21:52 27.05.2016
Fuj, obleky. Asi nejsem¨dost ženská, ale jako fakt ne.