Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nedaří se vám hubnout ani poctivým cvičením a dietou? Pak je tím pravým řešením pro vás liposukce. Přečtěte si to nejdůležitější, co byste o této plastické operaci měli vědět!

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Připadáte si tlustá? Liposukce vám pomůže. Bezbolestně a rychle!

Seocentrum s.r.o.
zdroj: Thinkstockphotos Seocentrum s.r.o.
aktualizováno 17.10.2016, 00:00 | 17.10.2016, 00:00 | Tisková zpráva
Reklamní sdělení

Nedaří se vám hubnout ani poctivým cvičením a dietou? Pak je tím pravým řešením pro vás liposukce. Přečtěte si to nejdůležitější, co byste o této plastické operaci měli vědět!

Hlavní roli hraje jehla

Liposukce je plastická operace, při níž lékař odsává nežádoucí tuk z předem určených oblastí. Tuk je nicméně třeba jako první oddělit od okolních tkání. Toho je možno docílit dvěma způsoby:

Mechanicky: silným proudem vody, vzduchu nebo nástrojem podobným struhadlu
- Proud vody či vzduchu je pro pacienta relativně šetrný a největší výhodou je, že takto odebraný tuk lze upravit, a následně jej využít jako výplň, třeba do poprsí nebo do oblasti obličeje za účelem odstranění vrásek
- Klasická „stará“ liposukce, při níž se tuk mechanicky odškrabuje, není pro okolní tkáně šetrná, je proto bolestivější a také hojení je pomalejší

Pomocí laseru
- Tento způsob liposukce je považován za vůbec nejšetrnější, nedochází při ní totiž k žádnému zasažení okolních tkání

Oddělený tuk lékař drobnými řezy v kůži kanylou odsává. Ranky sešije samovstřebatelným stehem, který zaručí vznik jemných, takřka neviditelných jizev. Na pražské klinice plastické chirurgie a estetické stomatologie Brandeis Clinic můžete navíc kromě liposukce podstoupit ošetření laserem Palomar, který jizvy ještě více vyhladí a zneviditelní.

Zkrášlit může celé tělo

- Břicho
Liposukce břicha patří mezi vůbec nejoblíbenější plastické operace, získáte díky ní ploché bříško, vyrýsované svaly a „vosí“ pas!

- Stehna
Při liposukci stehen je vhodné zvolit laserovou liposukci. Laser SlimLipo, kterým disponují na pražské Brandeis Clinic, totiž nejen, že odsátím tuku stehna vymodeluje, ale díky speciálnímu záření zpevní povolenou kůži a vyhladí celulitidu.

- Zadeček
U zadečku platí to samé, co u stehen, tedy že pro zákrok je vhodnější laserová liposukce díky tomu, že redukuje případnou celulitidu a stahuje kůži.

- Ruce
Zadní strana paží se řadí k nejproblémovějším partiím vůbec, zejména ve vyšším věku. Lze ji totiž jen těžko zpevnit cvičením a i v případě posílení tricepsových svalů zůstává stále na zadní straně paží povolená tuková tkáň.

- Podbradek
Také v oblasti podbradku se mohou objevit tuková ložiska, tzv. druhá brada. Laserová liposukce tukovou tkáň odstraní a zpevní kůži. Výsledkem jsou obnovené kontury obličeje a mladistvější vzhled.

- Netradiční oblasti
Pokud řešíte tuk v jiných než jmenovaných oblastech, je třeba probrat konkrétní požadavky přímo s lékařem. Liposukcí lze ošetřit například oblast kolen, lýtek, záda nebo dokonce Venušin pahorek.

Domluvte si na Brandeis Clinic schůzku s plastickým chirurgem, od něhož se dozvíte veškeré důležité informace. Kliniku najdete na adrese Králodvorská 13, Praha 1 (vchod na kliniku hned za OD Kotva), tel.: +420 226 291 640, email: info@brandeisclinic.cz.

Nebolí a nevyřadí vás „z provozu“

Liposukce se obvykle provádí v lokální anestezii, která je pro organismus minimálně náročná. Díky anestezii je zároveň zcela bezbolestná. Po operaci lékař nasadí analgetika, díky kterým zvládnete případnou bolest po operaci jako nic. Povinností je nosit po operaci speciální kompresní prádlo a po dobu, jakou lékař určí, se vyhnout náročným fyzickým aktivitám. Návrat do práce a k běžnému dennímu režimu je nicméně možný takřka ihned.

Protože je možné během jediného zákroku ošetřit liposukcí několik oblastí zároveň, bývá někdy lepší volbou anestezie celková.

Může při liposukci dojít k poškození kůže? Kdepak, přečtěte si o tom v článku na Univerzitě krásy!

A jaké jsou nejoblíbenější kombinace?
- Břicho a boky
- Stehna a zadeček
- Břicho, stehna, zadeček
 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře