Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Tesco prostřednictvím služby Potraviny on-line nabízí 700 nejžádanějších školních pomůcek a potřeb.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Pro školní výbavu letos zajděte na internet

Tesco
zdroj: oficiální zdroj Tesco
aktualizováno 31.08.2015, 00:00 | 31.08.2015, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Tesco prostřednictvím služby Potraviny on-line nabízí 700 nejžádanějších školních pomůcek a potřeb.

Nový školní rok už je tady a s ním také všechny povinnosti dětí i rodičů. Že ještě nemáte vybavenou aktovku a penál svých ratolestí? Žádný strach, rozhodně nejste sami. Podle exkluzivního průzkumu společnosti Tesco totiž většina rodičů nechává nákupy školních pomůcek a potřeb až na konec prázdnin nebo samotný začátek školního roku, kdy děti dostanou od svých kantorů seznamy.

Tesco
(Foto: oficiální zdroj)

Nákupy potřeb pro nový školní rok ale asi nepatří mezi nejoblíbenější činnosti. Děti by místo oddělení papírnictví raději trávili čas v hračkářství, rodiče pak chtějí stihnout doplnit nejen školní brašnu a penál svých ratolestí, ale také domácí ledničku a spíž. Letos raději ušetřete čas i nervy a nakupujte pohodlně přes internet. Tesco totiž nově nabízí prostřednictvím oblíbené služby Potraviny on-line také sedm set nejvyhledávanějších položek ze sortimentu školních potřeb. Najdete tady kompletní výbavu od aktovek a penálů přes pera a pastelky až po lahve na pití nebo boxy na svačinu. To vše v moderních designech, například s motivy animovaných hrdinů, které děti milují.
Tesco
(Foto: oficiální zdroj)

Víkend s animákem dětem za odměnu

Čas ušetřený nákupy z pohodlí domova pak můžete věnovat zábavě s rodinou. Co třeba na začátku školního roku uspořádat pohodový večer, připravit oblíbené jídlo pustit si k tomu film, který bude bavit celou rodinu? Skvělým tipem je například dobrodružný animák Konečně doma, který nyní na DVD nabízí exkluzivně obchody Tesco. Uvnitř balení navíc najdete kupon s 10% slevou na nákup právě tolik aktuálních školních potřeb.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení