Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Za chutným českým chlebem nebo poctivou šunkou z českého masa už nemusíte pořádat dobrodružné výpravy po zapadlých krámcích.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Regionální dodavatelé jsou nejlepší zárukou kvalitních potravin. Kde je ale nakoupit?

Globus
zdroj: oficiální zdroj Globus
aktualizováno 30.09.2013, 12:33 | 30.09.2013, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Za chutným českým chlebem nebo poctivou šunkou z českého masa už nemusíte pořádat dobrodružné výpravy po zapadlých krámcích.

Vlastní pečivo i masné výrobky pod jednou střechou najdete jedině v obchodním řetězci hypermarketů Globus. O kvalitě pekařských či řeznických výrobků se tu můžete sami snadno přesvědčit. Přímo od prodejního pultu je totiž vidět do pekařské výroby, kde před vašimi zraky vzniká ten nejchutnější chléb a další oblíbené pečivo. Každou pochoutku tu pečou podle vlastních receptur, jejichž základem jsou samozřejmě jen ty nejlepší suroviny. Pšeničnou a žitnou mouku dodávají mlynáři přímo z regionů, kde se nachází hypermarkety Globus. Následně ve všech pekařstvích Globus připravují vlastní žitný kvas, který dodává chlebu tradiční nezaměnitelnou chuť. Mouka navíc prochází pravidelnými laboratorními testy, čímž je zaručeno trvalé udržení její jakosti. Také v cukrářské výrobě se používá například mák a makové náplně nebo pravá šlehačka výlučně od českých a moravských dodavatelů.
 

Globus
(Foto: oficiální zdroj)

 

Tradiční řemeslnou výrobu a osvědčené postupy používají v hypermarketech Globus také profesionální řezníci. Pod jejich rukama se tu hovězí a vepřové maso výhradně z českých chovů mění v ty nejlahodnější uzeniny a další masné výrobky. Pečlivě vybíraní a ověření tuzemští dodavatelé hovězího a vepřového masa mají oproti zahraniční konkurenci nepřekonatelnou výhodu malých přepravních vzdáleností. Maso tak nemusí nikam dlouze putovat a je vždy zaručeně čerstvé.
 

Globus
(Foto: oficiální zdroj)

 

Možná budete ze svého okolí znát místní české firmy, se kterými Globus dlouhodobě spolupracuje. Dvorním dodavatelem jsou Jatky Bajer Bučovice, které jsou se svou velkou kapacitou a moderním závodem jedním z největších zpracovatelů masa v České republice. Firma Toro Hlavečník je vlastněná přímo českými zemědělci a od počátku navázání obchodních kontaktů s řetězcem Globus se postupně rozrostla až do dnešní podoby jednoho z nejuznávanějších tuzemských masozpracovatelů.Již mnoho let odebírá síť řeznictví Globus také od firmy Jatky Český Brod. Můžete si tedy být jistí, že hovězí a vepřové maso kupované v síti hypermarketů Globus pochází z těch nejlepších českých chovů.
 

Globus
(Foto: oficiální zdroj)

 

Sečteno, podtrženo, když chcete kvalitní potraviny vyráběné tradičními postupy a chcete podpořit lokální výrobce a dodavatele, navštivte hypermarkety Globus. Pečivo a uzeniny z jejich vlastních pekařství a řeznictví nejen mnohem lépe chutnají, ale navíc máte jistotu čerstvosti. Je přece dobré vědět, co jíte.
 

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře