Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Konečně ve vlastním, říkala si paní Hanka, když se po letech strávených v paneláku, navíc s nepříjemnými sousedy, stěhovala s rodinou do domku zděděného po prarodičích.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Rodinná hádka se šťastným koncem

Wustenrot
zdroj: oficiální zdroj Wustenrot
aktualizováno 26.02.2015, 10:27 | 23.02.2015, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Konečně ve vlastním, říkala si paní Hanka, když se po letech strávených v paneláku, navíc s nepříjemnými sousedy, stěhovala s rodinou do domku zděděného po prarodičích.

S manželem měli něco našetřeno a ona už si v duchu malovala, jak bude mít krásnou novou kuchyni, jak zmodernizují koupelnu a jak ze staré komory udělá praktickou šatnu.

Jenže její manžel měl o modernizaci poněkud jiné představy. Z dílny v přízemí si chtěl udělat pracovnu, vybudovat kryté garážové stání, upravit a vydláždit vjezd. Navíc už měl všechno spočítáno a z úspor tak na další investice nezbývala ani koruna.

Není divu, že brzy padla první ostrá slova. A když manžel uzavřel debatu o možnosti nějaké půjčky kategorickým ne s tím, že další rekonstrukce přijde na řadu, až si zase něco ušetří, se už Hanka neudržela a se slovy o pěkném sobci a škudlilovi práskla dveřmi. Své plány však nevzdala a následující dny tiché domácnosti věnovala jejich realizaci.

Jako účetní a daňová poradkyně měla perfektní přehled o jejich rodinných financích. A tak sedla k počítači, aby si ověřila, kolik měsíčně ušetří, resp. jakou částkou by mohli splácet případný úvěr.

Wustenrot
(Foto: oficiální zdroj)

Poté se vydala do svých oblíbených kuchyňských a koupelnových studií a dala si zpracovat návrhy a kalkulace. Docela ji potěšilo, že její představy spraví přibližně 250 tisíc, a to včetně moderních úsporných spotřebičů a hezkých svítidel.

Teď už chybělo jen jedno. Najít co nejvýhodnější úvěr. Při pohledu na roční průměrnou sazbu nákladů vypadávala ze hry jedna nabídka spotřebitelského úvěru za druhou.

Hana si však vzpomněla, že kamarádka dostala na podobné účely úvěr od stavební spořitelny. Stačilo pár kliků a už jí na obrazovce vyskočila přehledná kalkulačka Půjčky ProBydlení od Wüstenrotu. Zadala si úvěr ve výši 250 000 korun a u doby splatnosti 8 let se jí zobrazila měsíční splátka 3 476 Kč. A to byla skoro přesně částka, kterou mohla podle svých propočtů zatížit rodinný rozpočet.

Při schůzce s poradcem Wüstenrotu jí čekaly další dobré zprávy. Za vyřízení úvěru ani za jeho správu nebude muset platit žádný poplatek a stavební spořitelna po ní nebude vyžadovat ani žádné zajištění úvěru. Díky elektronickému zpracování může mít jistotu, že úvěr ji bude schválen do 24 hodin.

„Ten den jsem k večeři uvařila manželovo oblíbené jídlo, takže ani neměl výhrady, když jsem mu řekla, že bych mu ráda něco ukázala, “ svěřila se se svou taktikou paní Hana. Už jeho první hm… jí bylo náznakem, že se nejedná o prohraný boj. Druhé hm… už svědčilo o jisté míře uznání, a když nakonec dodal: „Promiň, asi jsem se zachoval trochu jako hlupák“, bylo dobojováno.

„Nejúsměvnější na tom ovšem je, jak si manžel pochvaluje, že se nádobí nepovaluje ve dřezu, jak dobrá káva je z nového kávovaru, jak krásnou máme koupelnu a jak praktické ty jsou skříně v šatně, kde je všechno oblečení tak přehledně uloženo,“ uzavírá své líčení paní Hana.

Půjčku ProBydlení si jednoduše spočítáte i vy na http://www.wustenrot.cz/ .

Wustenrot
(Foto: oficiální zdroj)

 
1 hlasů
Vaše hodnocení