Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Děti Brumíka milují, o tom není pochyb. Vydejte se s dětmi na Brumíkovu farmu a poznáte, že Brumík je nejen lahodný, ale i plný kvalitních surovin. A navíc můžete v naší soutěži vyhrát některou z atraktivních cen!

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

S Brumíkem na farmě. Hrajeme o cestu do Alp!

brumík mondelez
zdroj: oficiální zdroj brumík mondelez
aktualizováno 18.05.2015, 00:00 | 18.05.2015, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Děti Brumíka milují, o tom není pochyb. Vydejte se s dětmi na Brumíkovu farmu a poznáte, že Brumík je nejen lahodný, ale i plný kvalitních surovin. A navíc můžete v naší soutěži vyhrát některou z atraktivních cen!

Zakousnout se do mléčné, čokoládové nebo ovocné dobrůtky je to pravé pro mlsné jazýčky. V nové soutěži Brumík na farmě vám názorně předvedeme, že naše svačinka obsahuje kvalitní ingredience, které patří do plnohodnotné stravy. Navštivte s námi farmu, kde vám a hlavně dětem chceme ukázat, jak jsou jednotlivé ingredience vyráběny.
Ale nebudeme vysvětlovat nebo dokonce poučovat. Děti si přece chtějí hlavně hrát. A s Brumíkem na farmě je rozhodně o co!
 

Naše velká soutěž startuje již 1. května a potrvá do konce června. Jak se zúčastnit? Velmi jednoduše, stačí nasbírat 10 obalů od Brumíka a zaslat prostřednictvím webových stránek www.brumiknafarme.cz soutěžní kódy, které jsou umístěny na vnitřní straně obalů. Nejrychlejším 20 tisícům soutěžících věnujeme Brumíkovu interaktivní knihu plnou zábavných úkolů a her.

To ale není rozhodně všechno! Po zadání kódů obdržíte soutěžní otázku, po jejímž zodpovězení postoupíte do hry o 16 špičkových smartphonů Samsung a dvě hlavní ceny: týden strávený s celou rodinou na farmě Fetznhof v Alpách. Skvělý prázdninový pobyt nabídne třeba jízdu na ponících, řízení traktoru, krmení zvířat a mnoho další zábavy. Další podrobnosti hledejte na stránkách www.brumiknafarme.cz.

Seznámíme děti s tím, že jakost mléka i vajec je závislá na způsobu chovu i stravě krav či slepic. Čím hodnotnější je potrava a čím více volnosti zvířata mají, tím lepší je pak i finální výsledek. Také dobrá pšeničná mouka, která je důležitou složkou Brumíka, vyžaduje kvalitní pšeničná zrna a poctivou práci na poli od jara až do podzimu. A konečně je tu malý div v podobě cukru, který vzniká složitou cestou z nepříliš pohledných bulev cukrové řepy. Výsledkem spojení těchto základních a pak i dalších ingrediencí je tolik oblíbený Brumík. Brumík je vždy vyroben bez barviv a konzervantů. A navíc skvěle chutná.

Pojďme spolu s Brumíkem děti seznámit se základními ingrediencemi a s tím, kolik práce farmářů a dalších lidí se skrývá za tím, než si rozbalí svoji oblíbenou pochoutku. Možná jste už ostatně svým zvědavcům na podobné otázky museli odpovídat. Kde bereme mléko? Kolik snáší slepice vajíček? Proč mouka nemá žádnou chuť a koláč z ní je tak dobrý? Z čeho se vyrábí cukr? Pusťte se do toho s Brumíkem na farmě!
 

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Renča 13:03 09.05.2017
Nejde mě najet na stránky brumíka píše mě to vaše připojení není soukromé :(
ivana 18:58 01.07.2015
Mi jsme problem z nicim nemeli ale jeste nam neprisla kniha.nevite nekdo jak dlouho to trva nez dojde
Anet 08:46 16.06.2015
My jsme vzdycky kody namackali :) a uz máme dvě knižky doma :) moji děti z toho maji velkou radost
Veronika 12:59 02.06.2015
Já s tím problém nemám, opisuje se kód ze spodní strany papírového podtácku pod Brumíkem, prý nemusí být v každém, ale my zatím v každém měli. Kódy mi to bere, musí se dodržet velká/malá písmena
Jana 09:57 01.06.2015
My jsme na tom úplně stejně. Vevnitř v obale jsme žádné kody nenašli, i přesto, že je přímo na obale vypsaná brumíkova soutěž. Tak jme zkusili dát aleposň kody zvenku obalu, ale tké to nejde. :-(
Mili 12:15 19.05.2015
Dobrý den, zkoušela jsem hrát, ale nejdou mi nahrát kody na soutěžních stránkách. Je tu někdo s podobným problémem?