Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Chcete zhubnout? Češka Zuzka Light ukazuje, že cvičit jde i z domova – a stačí jen 15 minut denně!

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

S krásnou Češkou cvičí celý svět: 15 minut stačí!

Fit za 15 minut denně
zdroj: oficiální zdroj Fit za 15 minut denně
aktualizováno 01.06.2016, 00:00 | 01.06.2016, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Chcete zhubnout? Češka Zuzka Light ukazuje, že cvičit jde i z domova – a stačí jen 15 minut denně!

Z obyčejné české holky se během pár let stala světovou fitness ikonou. Podle jejích videí cvičí ženy i muži ze všech koutů planety. Teď jí vyšla i kniha Fit za 15 minut denně. Zuzka Light má pořádně nabitý program – přesto pořád stíhá cvičit každý den.

 

ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽE A ZÍSKEJTE KNIHU FIT ZA 15 MINUT DENNĚ ZADARMO.


Právě na tom, že spousta lidí nemá čas věnovat se pravidelnému cvičení, stojí Zuzčin úspěch. Její cvičební lekce jsou krátké – nejčastěji se pohybují kolem čtvrt hodiny. A to je chvilka, kterou si jistě najdou i ti nejvytíženější z nás!

Počítejte ale s tím, že se během těch 15 minut pořádně zapotíte. Zuzka Light svůj tréninkový program vystavěla na vysoce intenzivním cvičení, na které nepotřebujete permanentku do fitka, činky ani drahé přístroje. Cvičíte totiž jen a pouze s váhou vlastního těla, což je podle většiny fyzioterapeutů nejzdravější.

Fit za 15 minut denně
(Foto: oficiální zdroj)


„Dejte mi 15 minut denně a já vám dám tělo jedna báseň!“
říká krásná Zuzka Light, která pochází z Prahy, ale už několik let žije v kalifornském Los Angeles. Připravte se na náročné kliky, dřepy, angličáky a další cviky, ze kterých vás budou pořádně pálit svaly. Odměnou za poctivé cvičení vám ale bude krásně vyrýsované tělo a shozená kila.

V knize Fit za 15 minut denně, kterou před pár dny vydalo nakladatelství Ikar, najdete nejen podrobně vysvětlené cviky i s fotografiemi, ale také jedinečný 30denní tréninkový a stravovací plán. Kniha obsahuje i řadu vynikajících receptů. Nicméně jak říká sama autorka knihy Zuzka Light: „Pokud s mou knihou budete pravidelně cvičit, sem tam nějaká sladkost vám neuškodí.“

 
Fit za 15 minut denně
(Foto: oficiální zdroj)

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

jo 11:26 02.06.2016
ano je to kocka
kakos 11:22 02.06.2016
pekne cvici i na netu svuj zadecek jako Susana Spears;-)