Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Vánoční úklid nemusí být stres. S párou je úklid velmi jednoduchý, výrazně rychlejší, levnější a s lepším výsledným efektem. K čištění potřebujete pouze obyčejnou vodu, není třeba žádných speciálních čisticích prostředků! S horkou párou navíc odst...

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

S párou je vánoční úklid hračka

Zepter
zdroj: oficiální zdroj Zepter
aktualizováno 24.11.2014, 13:37 | 24.11.2014, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Vánoční úklid nemusí být stres. S párou je úklid velmi jednoduchý, výrazně rychlejší, levnější a s lepším výsledným efektem. K čištění potřebujete pouze obyčejnou vodu, není třeba žádných speciálních čisticích prostředků! S horkou párou navíc odstraníte spoustu bakterií a roztočů z koberců, gauče, matrací a dalších měkkých ploch. Propařením těchto předmětů do hloubky se můžete s těmito nepříjemnými společníky rozloučit. Multifunkční přístroj TUTTOLUXO 6SB dokonale změní způsob úklidu a čištění v českých domácnostech a ocení jej jak ženy, tak muži.

Potřebujete osvěžit / vyžehlit záclony a závěsy? S parní žehličkou žádný problém!

Žehlička TUTTOLUXO 6SB (součást přístroje) je praktická a profesionální, a nabízí jedinečné funkce dezinfekce a osvěžení oděvů. Díky systému neustálého doplňování vody je zajištěn nepřetržitý přísun páry během žehlení - pro svislé i vodorovné. Žehlička je šetrná i k těm nejchoulostivějším materiálům, včetně hedvábí, manšestru, vlny, kašmíru… S párou snadno vyžehlíte a osvěžíte pomuchlané záclony, závěsy, kabáty nebo košile, oblečení načichlé z restaurace zbavíte zápachu, vydezinfikujete límce u sak a kabátů a tím výčet zcela jistě nekončí.

Zepter
(Foto: oficiální zdroj)

Horká pára svou teplotou kolem 150 °C dobře odmašťuje, čistí a změkčuje silnější vrstvy nečistot, dokonce i zaschlé barvy. Navíc z přístroje vychází pod tlakem, a tak se dostane i do míst, kde je úklid s běžnými čisticími prostředky prakticky nemožný. Její schopnosti proto oceníme zejména při úklidu nerovných ploch, jako jsou vroubkovaná či zrnitá skla, protiskluzové podlahy, toaleta, obklady a spáry kolem nich, textilní povrchy a další. Velmi dobře se dají vyčistit i členité křišťálové lustry, broušené sklo, meziokenní žaluzie, keramické sošky a spousta dalších předmětů.

Recenze spokojené zákaznice: S párou uklidím vždy dokonale
Zepter
(Foto: oficiální zdroj)

„Protože jsem v oblasti úklidu lehce pokrokový typ, vytírání rukama mi nesedí. Pokud si můžu něco ulehčit nebo udělat jinak, tak to dělám jinak. Takže jsem hledala něco, co by za mě vytíralo. V parní mopy za 1 500 Kč jsem ale neměla moc důvěry. Nápad, že se dá jedním přístrojem vysát a zároveň vytřít, mi přijde úžasný, a proto padla moje volba na Tuttoluxo 6SB. Už druhý úklid s tuttoluxem mě definitivně přesvědčil, že jsem udělala dobrý nákup,“ popisuje svou motivaci k nákupu multifunkčního čisticího systému tuttoluxo paní Kateřina Zouharová. Čtěte celý rozhovor S párou uklidím vždy dokonale » 

Zkuste také vysávat a čistit současně!

Nejširší využití horká pára nabízí v kuchyních, kde se pracuje s mastnýma rukama, při vaření se dostává množství mastnoty do ovzduší a také podlahová krytina trpí. Všude přitom najdeme různé spoje, lišty a hrany, které se při utírání hadrem nebo houbou udržují v čistotě jen velmi obtížně. Párou se dá efektivně udržovat v čistotě sporák, trouba, mikrovlnka, kuchyňská linka, digestoř, podlahy, radiátory a všechny další používané přístroje. )

Zamiřte parní tryskou na znečištěné místo a uvidíte, jak se i ta nejodolnější špína začne rozpadat. Tím nastává okamžik, kdy lze tuto špínu vysát. Pomocí TUTTOLUXO 6SB můžete současně vysávat a pomocí páry čistit místa, u kterých jste to dosud považovali za nemožné! Stačí jen jedním prstem nastavit sání. Rychlost sání lze rychle zvyšovat či snižovat přímo z rukojeti, a to bez vypínání, bez jakéhokoli úsilí a bez zvýšené spotřeby energie!
Zepter
(Foto: oficiální zdroj)

Vysávání a čištění podlah nemusí již být neoblíbenou domácí činností. Tento ekologicky šetrný domácí pomocník nejen čistí, ale zbavuje domácnost mikroskopického prachu a bakterií bez použití chemikálií nebo papírových sáčků, čímž přispívá ke zdravějšímu domácímu prostředí. Právě uvnitř budov se totiž nachází levné stavební materiály, kouř, plísně nebo roztoči, kteří mohou být příčinou stále se zvyšujícího počtu alergií, astmatu, problémů s průduškami nebo dýcháním.
Zepter
(Foto: oficiální zdroj)

TUTTOLUXO 6SB se navíc pyšní energetickou úsporností a luxusním černým nebo zlatým designem (zlaté TUTTOLUXO 6S). Unikátní vysavač v sobě spojuje šest přístrojů se šesti jedinečnými funkcemi v jednom a nabízí navíc tři patentované systémy Zepter a bohatou sadu příslušenství.

Více informací o Tuttoluxo 6SB na www.zepter.cz, www.zepterclub.cz, infolince 311 331 888 nebo e-mailu: info@zepter.cz. Objednejte se na prezentaci výrobku a sami se přesvědčte o jeho kvalitách!
Zepter
(Foto: oficiální zdroj)

 
1 hlasů
Vaše hodnocení