Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Připravte se na tuto zimu i spoustu dalších a nebuďte obětí neustálého zatápění a přikládání

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Šetřete peníze za topení a zároveň svůj čas!

hořáky
zdroj: Oficiální zdroj hořáky
aktualizováno 15.10.2012, 00:01 | 15.10.2012, 00:01 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Připravte se na tuto zimu i spoustu dalších a nebuďte obětí neustálého zatápění a přikládání

Pokud vás nebaví ztrácet čas neustálým roštováním, zatápěním či děláním třísek, vyhazovat peníze za drahé palivo a přetápět váš dům, předělejte svůj kotel na automatický provoz při zachování jeho původních vlastností. Zabudujte si do něho retortový hořák! Na stránce www.retortovehoraky.cz najdete jak popis, tak kompletní informace jak funguje a jak ho snadnou úpravou zabudujete do vašeho kotle a získáte tím plně automatický. Částka na pořízení nového, se totiž pohybuje v řádech desítek tisíc Kč. P. Brož, dodavatel kompletního sortimentu pro úpravu kotlů, nabízí sestavu již za 23900 Kč s dopravou po celé ČR a SR, která se vám už po první topné sezóně z poloviny zaplatí! Topenářské firmy či výrobce kotlů navíc mohou získat slevu a mít cenu o mnoho nižší.

 

hořáky 2
(Foto: Oficiální zdroj)

 


Kompletní sestava zahrnuje retortový hořák, násypku na palivo, ventilátor a regulační jednotku. Úprava probíhá odstraněním dna vašeho kotle a posazením na podstavec s příslušenstvím, v němž je umístěn retortový hořák. Budete tak moci spalovat i levnější paliva, přiložit budete muset jít pouze jednou týdně, kdy jen nanosíte násypku palivem a vynesete popelník. Teplotu v domě si řídíte pohodlně pomocí pokojového termostatu. Také údržba a čištění hořáku je velmi snadná, podotýká p. Brož, který sám osobně několik sezon tímto způsobem topí.
 

 

 

hořáky 3
(Foto: Oficiální zdroj)

 


Retortový hořák EKOENERGIA je celolitinový hořák druhé generace se šnekovým podavačem, jenž je navržen tak, aby co nejlépe vyhrnoval palivo vzhůru. Šnek je tedy veden přes celou retortu a na jeho konci opatřen protizávitem. To umožňuje spalování i velmi drobného paliva, např. mouru. Bez konstrukčních změn lze topit rovněž biopalivy, jako jsou peletky, obilí nebo štěpka nebo uhlím s vysokým obsahem síry, které se rádo spéká. Můžete s ním tedy spalovat i levnější dostupná paliva zrnitosti 0 - 32 mm. Nabízené hořáky jsou celé vyrobeny z litiny, která je odolná vůči vysokým teplotám, má nízké vibrace a malou hlučnost. Význam litiny je také u malého otěru jednotlivých komponentů a odolnosti vůči korozi což zajišťuje velmi vysokou životnost. Inovacemi hořáku se dosáhlo i velmi snadného a rychlého čištění hořáku bez použití speciálního nářadí nebo montování zapečených šroubů. „Celolitinový hořák je tedy to nejlepší na trhu, co můžete pro automatizaci kotle použít“, řiká Petr Brož.

 

 

hořáky 4
(Foto: Oficiální zdroj)

 


Nyní ušetřete ještě více! Do 15.11.2012 probíhá akce formou 10% slevy na všechny hořáky a sestavy EKOENERGIA. Navštivte www.retortovehoraky.cz a informujte se o tom, jak i vy můžete ušetřit.
 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Mirina 01:35 22.02.2019
Tak to je velmi zajímavé, díky za informace. Já osobně teda na topení šetřím tak, že jsem před několika lety přešla na topné pelety. Ty většinou kupuji třeba tady: https://www.pelety-premium.cz/ Nejlepší na nich je, že jsou opravdu levné. Nebo rozhodně levnější, než plyn nebo elektřina. Zvlášť při těch dnešních cenách.