Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Možná jste už slyšeli o ketonové dietě. To je zatím neúčinnější způsob hubnutí bez jojo efektu

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Šok! Je možné zhubnout za 5 dní?

expres diet
zdroj: oficiální zdroj expres diet
aktualizováno 14.10.2013, 00:00 | 14.10.2013, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Možná jste už slyšeli o ketonové dietě. To je zatím neúčinnější způsob hubnutí bez jojo efektu

Možná jste už slyšeli o ketonové dietě. To je zatím neúčinnější způsob hubnutí, tuto dietu je velice lehké dodržovat, protože se netýráte hladem a zároveň je jediná, která chrání vaše svaly a spaluje pouze tukové zásoby a to vše bez jojo efektu.


Princip fungování

Ketonová dieta není založena jenom na sníženém přísunu energie, tuků a sacharidů, ale velmi důležitý je u ní vysoký obsah bílkovin. Když tělo přijímá takovou stravu, dostane se do tzv. stavu ketózy, což je specifická metabolická změna, při které tělo začne rychle spalovat tukové zásoby, protože má snížený přísun sacharidů a tuků.


expres diet 2
(Foto: oficiální zdroj)Bez hladu

To tedy neznamená, že snížíte množství stravy, jenom změníte její složení. Tělo nestřádá, má dostatek energie z vlastních spálených tuků, navíc tvoří ketony, což jsou látky, které navozují pocit dobré nálady a zabraňují pocitu hladu.


Vyvinuto v USA


Tato metoda hubnutí byla vynalezena na Harvardské univerzitě v USA a pro svou bezpečnost a výborné výsledky byla s nadšením přijata veřejností. Jenže vše muselo probíhat pod vedením zkušeného výživového poradce. Toho se chytil tým finských vědců a vytvořil jednoduchou a přehlednou metodu 5denní dietu Express Diet, kterou bezpečně zvládne každý sám doma. Nemusíte počítat kalorie, či sledovat příjem tuků a sacharidů, všechno je již správně namícháno v každém jídle podle ketonové diety.

expres diet 3
(Foto: oficiální zdroj)


5denní dieta

5denní bílkovinová dieta Express Diet je tedy ketonová dieta pro redukci hmotnosti. Je sestavená z konzumace 4 porcí hyperproteinových instantních jídel denně, které tělu zabezpečí všechny potřebné živiny jako u běžné stravy ale zároveň mají výrazně snížený obsah tuků a sacharidů, aby vás neustále udržovala ve stavu ketózy. A navíc hubnete zdravě; Finové jsou známí tím, že úzkostlivě dbají na péči o zdraví výběrem kvalitních přírodních surovin.


expres diet 4
(Foto: oficiální zdroj)


Jednoduše a rychle

O tom že s 5denní dietou jde všechno jednoduše a rychle vás přesvědčí už příprava jídla, která vám nezabere víc jak 5 minut. Odpadá vaření a peníze ušetřené za stravu si můžete odečíst od ceny 5denní diety, co určitě potěší Vaši peněženku.
Sami si můžete zvolit intenzitu kúry podle toho kolik, a jak rychle chcete zhubnout. Pak už si stačí jenom stoupnout na váhu a máte ze sebe skvělý pocit.

www.5dennidieta.cz
 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Madla 07:36 25.07.2017
Nic není zadarmo. Nechala jsem se zlákat a protože mi stačí zhubnout do 5 kil, zakoupila jsem si tuto dietu. Kaše dobrý, koktejl dobrý, ale polévky nepoživatelné. Hlad hodinu po jídle, nezaženete ani pitím vody, což by při žádné dietě nebo zdravém jídelníčku nemělo být. Úbytek váhy za poctivý týden 2 kila jen proto, že jsem doslova hladověla.
Vyhozené peníze.
Jana 12:02 12.06.2015
Po 3 dnech jsem ze 63 kg zhubla n 59,9 kg a to dokonce v poledne spim a opravdu nemam zadnou sportovni aktvitu. Kase ujde, polevky jsou hnusne, musela jsem je hodne opeprit a pridat ostre koreni, aby mely aspon nejakou chut. Musim se hodne premlouvat, abych je snedla. Zatim to funguje, uvidim co bude po 5 dnech.
Jana 21:21 21.04.2014
Koupila jsem si 5ti denní dietu.nejen že se to nedalo jíst,zhubla jsem asi 0,5 kg asi jen proto, že jsem nic jiného nejedla tak bych se zhubla i bez této dietya to jsem to přesně dodržovala
sisi 18:24 01.12.2013
Nahoře je napsáno : "reklamní sdělení, redakce neovlivňuje jeho obsah" tak se nauč číst LOPATO
Dežo 16:25 11.11.2013
Opět to je z USA,tak to je dobré??? Proto tam jsou všichni tak hubeňoučci??Co článek na zdejších stránkach to perla!!Zdejší redaktoři by měli odpochodovat k hornikům na Karvinsko,vyfasovat větší lopaty a makat!!