Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Může plyšák pomáhat zlepšovat životy? Díky společnosti Mary Kay ano! A ještě je to skvělý vánoční dárek!

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Známe výherce soutěže s Mary Kay

Soutěž Mary Kay
Soutěž Mary Kay
aktualizováno 01.06.2015, 00:00 | 01.06.2015, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Může plyšák pomáhat zlepšovat životy? Díky společnosti Mary Kay ano! A ještě je to skvělý vánoční dárek!

Plyšový tučňák MiKi se stal patronem charitativních aktivit Mary Kay a představuje symbol naděje a dobrých skutků. Již od chvíle, kdy se probudil na ledové kře uprostřed oceánu a procestoval s kamarády celý svět, je jeho život plný dobrodružství. A aby na to MiKi nebyl sám, Mary Kay mu našla kamarádku KiMi a oba teď zaštiťují charitativní aktivity společnosti Mary Kay.

Své vlastní plyšové tučňáky MiKi a KiMi si může každý zakoupit u své nezávislé kosmetické poradkyně za 250 Kč a koupí přispěje částkou 55 Kč na Fond ohrožených dětí v ČR nebo 2 € na občanské sdružení Orin Panacea v SR.

Tímto úžasným dárkem uděláte radost nejen dětem ve svém okolí, ale i dětem, které to potřebují.
 

O společnosti Mary Kay
Neodolatelné přípravky. Pozitivní dopad na společnost. Možnost odměn. To vše nabízí Mary Kay již více než 50 let. Se třemi miliony nezávislých kosmetických poradkyň a s ročním velkoobchodním obratem přesahujícím 4 miliardy dolarů na celém světě patří Mary Kay mezi největší kosmetické společnosti fungujících na principu přímého prodeje. Přípravky Mary Kay jsou prodávány ve více než 35 zemích po celém světě. Pro více informací nebo pro nalezení nezávislé kosmetické poradkyně ve vašem okolí, navštivte www.marykay.cz.
 

Výherci jsou:

Verča Brandejská, Ústí nad Labem
Zdenka Svobodová, Kopřivnice
Jiřina Pankovská,  Lomnice nad Popelkou

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře