Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V případě dětí je bezpečnost a zdravotní nezávadnost nábytku zvláště důležitá.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Stylový a bezpečný nábytek pro dětské pokoje

nejnabytek
zdroj: Oficiální zdroj nejnabytek
aktualizováno 01.01.1970, 01:00 | 08.10.2012, 13:14 | Komerční článek
Reklamní sdělení

V případě dětí je bezpečnost a zdravotní nezávadnost nábytku zvláště důležitá.

Dětské úrazy zapříčiněné nekvalitním zpracováním nábytku, případně vybavením pokojů nábytkem pro děti nevhodným, nejsou ničím nezvyklým. Kromě toho užíváním nevhodného nábytku dochází také k jiným újmám na zdraví v podobě bolesti zad, způsobených nevhodným výběrem postele a matrace, či očních vad, zapříčiněných špatným osvětlením. Chcete-li Vaše děti před těmito zdravotními komplikacemi uchránit, vyberte do jejich pokoje bezpečný a zdravotně nezávadný dětský nábytek. Obzvlášť výběr správné postele zaručí vašim dětem klidný spánek a správný růst.
 

Širokou nabídku nejen dětského nábytku naleznete na webových stránkách www.nabytek-nej.cz , kde se zároveň dozvíte, jak a čím správně pokoj Vašich ratolestí vybavit. Nábytek-Nej.cz se specializuje převážně na prodej kvalitního holandského a francouzského nábytku. Díky tomuto nábytku máte jistotu, že Vaše dítě bude vyrůstat v bezpečném prostředí.

 

nejnabytek 2
(Foto: Oficiální zdroj)

 


Jste-li vyznavači netradičního vzhledu, můžete využít možnosti koupě dětského nábytku Bomba od francouzského výrobce. Pořiďte svým dětem například psací stůl, který má místo šuplíku pod pracovní deskou, kde nezbývá příliš prostoru pro volný pohyb, odkládací plochu s policemi, nebo postel Bomba Car ve tvaru formule, která vaše malé závodníky jistě potěší. Dětský pokoj Karibu francouzského výrobce s mladistvým dívčím designem nadchne malé školačky a studentky. Ve své základní sestavě nabízí dětskou postel s roštem 90x200 cm, noční stolek, psací stůl a šatní skříň. Všechny nabízené produkty jsou zdravotně nezávadné a bezpečné.
 

 

nejnabytek 3
(Foto: Oficiální zdroj)

 


Totéž platí také pro dětský pokoj Charley, který nyní zakoupíte se slevou 15%. Jedná se o výrobek holandské společnosti, který vám nabízí netypická designová řešení, vzhledem k použití tzv. dutých desek. Jedním z nestandardních dílů pokojíčku je postel s nádstavcem, díky kterému má spoustu úložného prostoru nejen ve spodní části postele. Dětský pokoj Charley nabízí především kvalitu a design za dostupnou cenu. Jednotlivé kusy sestav je také možno zakoupit samostatně.


V současné době společnost nabízí dopravné zdarma a vynášku veškerého objednaného zboží po celé České i Slovenské republice. Neváhejte, navštivte e-shop Nábytek-nej.cz a vybavte si svou domácnost novým kvalitním nábytkem.

 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení