Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Osm zábavných detektivů, čili SuperOsma 3, má své kořeny, tedy vlastně kořínky, v BILLE.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

SuperOsma 3: nová věrnostní akce v BILLE

Billa
zdroj: oficiální zdroj Billa
aktualizováno 04.10.2016, 10:38 | 04.10.2016, 09:28 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Osm zábavných detektivů, čili SuperOsma 3, má své kořeny, tedy vlastně kořínky, v BILLE.

Tam se zrodila už třetí série roztomilých plyšáků inspirovaných ovocem a zeleninou. Každá z postaviček, které si okamžitě získávají dětská srdíčka, má svůj vlastní charakter a hlavně originální super schopnost. Díky tomu je celá tlupa detektivů skvěle vybavena na všechna dobrodružství, která zažívají.

Billa
(Foto: oficiální zdroj)


SuperOsma 3 se představuje

A kdo do týmu ze zeleninové zahrady vlastně patří? Mezi detektivy z plyše děti najdou létající celer Karlíka Řapíka, citron, který stříká kyselinu, Dona Kitrona, svítícího Ferdýňanda, siláka Milouna Valouna, Ředkvída B. s neuvěřitelným čichem, chytrou hlavičku Květu Ká, policistu Blumíra Švestka a neviditelnou Annu S. Celá takhle parta pátrá po stopách strašáka Skočdopole. Strážce, který jednoho rána záhadně zmizel ze zeleninové zahrady.

Billa
(Foto: oficiální zdroj)


Zapojte děti do pátrání

A tady začíná ta sranda pro vaše malé a zvídavé objevitele. Na webu SuperOsma 3 se postupně objeví úkoly, jejichž vyřešení přinese vždy další stopu, nápovědu, kde zmizelého strašáka hledat. Hráči, kteří vyluští všech osm interaktivních hádanek, mohou vyhrát některého z plyšových detektivů a BILLA navíc každý týden rozdává dárkové poukazy.

Billa
(Foto: oficiální zdroj)


Kompletní plyšový tým

Pokud byste si přáli mít doma kompletní osmici plyšáků, nestojí vám nic v cestě. SuperOsmu 3 můžete získat také za své nákupy. Každých 200 Kč zaplacených v BILLE znamená 1 BILLA bod a za nasbírané body a doplatek si můžete vybrat libovolného z detektivů. 

Billa
(Foto: oficiální zdroj)

 
1 hlasů
Vaše hodnocení