Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vánoce se blíží a vy ještě nemáte dárek? Darujte wellnes pobyt. Ale vybírejte pečlivě.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK PRO NÁROČNÉ

Spa Hotel Felicitas
zdroj: oficiální zdroj Spa Hotel Felicitas
aktualizováno 04.12.2017, 00:00 | 04.12.2017, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Vánoce se blíží a vy ještě nemáte dárek? Darujte wellnes pobyt. Ale vybírejte pečlivě.

V Čechách se v posledních letech rozmohl trend „wellness pobytů“, pod tímto označením se však může ukrývat různorodá úroveň služeb i vybavení. Pokud chcete dát pobyt jako dárek, vyplatí se vybírat. Na co si dát pozor při nákupu wellness pobytu?

WELLNESS – NOVODOBÉ LÁZNĚ

Průkopníky lázeňství v Evropě byli starověcí Římané a Řekové, jejich městské lázně měly podobu bazénu s termální relaxační místností. V České republice přišel rozmach lázeňství v 19. století se vznikem lázeňských měst vybudovaných na zdrojích minerálních vod.

Specifikem novodobého lázeňství byla do nedávna indikace a cílená léčba při chronických nemocech či po úrazech. Dnes se ovšem vracíme zpátky k původnímu konceptu lázní – tedy jako k místu pro očistu duše a odpočinek těla.

Spa Hotel Felicitas
(Foto: oficiální zdroj)


Psychická a fyzická stránka jsou úzce propojeny. Konkrétně náš léčivý pramen uhličité vody Poděbradky pomáhá kardiakům, osobám s vysokým krevním tlakem, podvodní masáže a vířivé koupel ulevují zase pohybovému aparátu “ říká Gabriela Váňová, ředitelka Spa Hotelu Felicitas.

DÁREK, KTERÝ POTĚŠÍ NA TĚLE I NA DUŠI

Možná trochu opomíjenou perlou mezi lázeňskými městy jsou Poděbrady proslavené léčbou srdečních obtíží a pohybového ústrojí. Díky příhodné poloze pouhých 50 km od Prahy jsou lázeňské a wellness pobyty v Poděbradech oblíbeným vánočním dárkem, jak potvrzuje Gabriela Váňová ze Spa Hotel Felicitas: „Poslední čtyři roky zájem o wellness pobyty výrazně stoupá a zvlášť před Vánoci. Často je kupují jako vánoční dárky, ať už rodičům, nebo i pro sebe a partnera. Velmi oblíbené jsou romantické pobyty pro dva.

NENÍ WELLNESS JAKO WELLNESS

Důležitým ukazatelem kvality je šíře služeb a vybavení hotelu. Kromě klasického wellness, které zahrnuje bazén či Whirlpool, saunu a masážní či kosmetické služby, mají kvalitní zařízení k dispozici také balneo-rehabilitační centrum. To jsou soukromá zdravotnická zařízení, ve kterých poskytuje léčebnou péči odborný zdravotnický personál. U lékaře absolvujete vstupní pohovor a na základě aktuálního zdravotního stavu, vám sestaví léčebný program na míru.

Spa Hotel Felicitas
(Foto: oficiální zdroj)


Základem je pro nás dobře poradit. Nabízíme nejen hotové pobyty jako dárkové balíčky, ale také programy na míru, které sestavují naši lékaři po konzultaci s hostem,“ říká Gabriela Váňová ze Spa Hotel Felicitas.

TIP NA DÁREK: Darujte wellness pobyt, dárek, který nezklame. Nebo se obdarujte sami a vypravte se do moderního Spa Hotelu Felicitas, který nabízí komplex služeb pod jednou střechou v srdci jednoho z nejstarších lázeňských měst – Poděbrad.

Spa Hotel Felicitas
(Foto: oficiální zdroj)

 
0 hlasů
Vaše hodnocení