Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vítejte v tvořivém světe MEGA BLOKS plném nekončící zábavy pro vaše děti.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Tolik možností jak si hrát s MEGA BLOKS! ROSTEME SPOLU!

Mattel
zdroj: oficiální zdroj Mattel
aktualizováno 19.09.2016, 00:00 | 19.09.2016, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Vítejte v tvořivém světe MEGA BLOKS plném nekončící zábavy pro vaše děti.

Stavebnice MEGA BLOKS jsou určeny speciálně pro malé ručky a velkou představivost mladších dětí . Velké kostky MEGA BLOKS jsou svou velikostí ideální pro malé stavitelé ve věku od 1 roku do 5 let a jsou proto perfektní jako úvod do světa stavebnic.

Každé dítě si hraje svým vlastním osobitým stylem. Při hře s MEGA BLOKS může Vaše dítě stavět, tvořit a rozvíjet své dovednosti a přitom objevovat spousty různých způsobů, jak si hrát. S kostkami MEGA BLOKS se děti vždy něco nového naučí – nastupte do veselého vláčku s čísli a uvidíte, že počítání může být velká zábava.

S 1-2-3 Naučným vláčkem z řady FIRST BUILDERS od MEGA BLOKS se malí stavitelé naučí základní matematické dovednosti , pomocí kostek, které si mohou děti samy očíslovat si postaví vlastní vláček nebo pestrobarevnou železniční stanici a spoustu dalších věcí. Sada je kombinovatelná s dalšími produkty MEGA BLOKS FIRST BUILDER.

Mattel
(Foto: oficiální zdroj)

 
0 hlasů
Vaše hodnocení